Zajimavosti o Ang

14. května 2006 v 16:05 | Irmik a Nattynax |  Informace--Info


Hudba "Madonna, Elvis Presley, Frank Sinatra a The Clash."

AUTO "Jsem opravdu špatná řidička. Nebojím se smrti, takže o sebe strach nemám. Mám strach, že ublížím někomu jinému."
OBLEČENÍ "Jsem pro nahotu, a bílou, černou a šedomodrou barvu. Kupuju si buď delší černé kalhoty a tričko, nebo něco, v čem nemůžu vyjít z domu, něco moc sexy, moc průhledné nebo moc kožené."
LÍČENÍ "Jen základní. Obvykle se snažím potlačit rysy svého obličeje. Napatlám si na pusu trochu korektorutakže pak není tak červená."
VÝŽIVA "Červené víno a červené maso!"
CVIČENÍ "Snažím se přibrat. Sama sobě se víc líbím, když mám pár kilo navíc. Je mi nanic z těl, která vůbec nevypadají žensky. Žena je ženou právě díky křivkám."
MUŽI "Na mužích se mi líbí jejich zadky. Jenomže v poslední době přestávám tušit, jak vypadají, protože v těch jejich pytlových kalhotách zadek vůbec není vidět. Sexy je přece chlap v těsných kalhotách a orvaném, špinavém tričku."

Angelina je původem Češka
Herečka, kterou proslavila role Lary Croftové, má své kořeny v Československu. Zatímco její matka pochází z Quebeku a pyšní se irokézkým rodokmenem, její pradědeček (z otcovy strany) byl Čechoslovák, který ve Spojených státech prorazil jako profesionální golfista.

Skandál na Oscarech
V roce 2000 se na předávání Oscarů Angelina postarala o největší skandál. Ve svém projevu mimo jiné poděkovala svému bratru Jamesovi a vzkázala, že ho miluje. Poté ho prý vášnivě políbila. Celá aféra byla ale značně zmedializovaná. Angelina později prohlásila: "Byla to jen ukázka sesterské lásky. Opravdové, prosté, normální lásky. Potom se strhl humbuk, že jsme se políbili na ústa. Spousta lidí se líbá na ústa, ne? Když jsem řekla "hrozně miluji svého bratra" tak jsem tím myslela jen "právě teď hrozně miluji tohohle kluka, co tu sedí vedle, protože je skvělý a moc podpořil svou sestru."

jolie.blog.cz
Provokatérka Angií
Za ztvárnění role ve filmu Gia si Angelina odnesla řadu ocenění, včetně Zlatého glóbu. Předávání ceny se konalo v hotelu Beverly Hills. S ledovým klidem glóbus převzala a pár minut poté skočila ve svých drahých šatech do hotelového bazénu. Celá mokrá pak sdělila hostům: "Kdysi mě odtud vyhodili za přesně stejný kousek, tak jsem si umínila, že jestli tu cenu dostanu, půjdu a udělám to natruc znovu."
↓VIDEO↓


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 no,ča no,ča | 25. dubna 2008 v 17:50 | Reagovat

ale jeji stary otec je zo slovenska...z Košíc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.