Loves

25. listopadu 2006 v 14:45 | Nattynax a Irmik |  Lásky a příbuzní Ang--Family and friends
Jonny Lee Miller
Jonny Lee Miler - www.jolie.blog.cz

* 15. 11. 1972, Velká Británie
Se svým prvním manželem se Angelina seznámila při natáčení společného filmu Hackers. Kdo by neznal historku o jejich netradiční svatbě, kdy se Angelina dostavila na obřad v kožených kalhotách a košilí s nápisem vytvořeným vlastní krví se jménem svého nastávajícího. Manželství jim vydrželo tři roky. Oba tvrdí, že byli na manželství příliš mladí a dodnes zůstali dobrými přáteli. Jonny se proslavil zejména rolí v dnes již kultovním Trainspottingu.
Timothy Hutton
Timothy Hutton - www.jolie.blog.cz
* 16. 8. 1960, USA
Hráli spolu ve filmu Ruce od krve a na premiéře filmu se už objevili ruku v ruce. Jejich vztah ale trval jen krátce. Zlomovým filmem v jeho kariéře byli Obyčejní lidé. Za roli v tomto filmu si odnesl Zlatý globus i Oscara.
Billy Bob Thornton
Billy Bob Thorton - www.jolie.blog.cz
* 4. 8. 1955, USA
Druhého manžela potkala opět při natáčení filmu. Tentokrát se jednalo o film Pushing Tin (Bláznivá runway), kde si spolu zahráli manželský pár. Jejich vztah byl plný bouřlivých skandálů a peprných historek, včetně těch o sexu. Vyměnili si ampulky se svojí krví, pořídili si společnou hrobku,měli pudly a věnovali si i tetování. Billy dokonce složil pro Angie skladbu s názvem Angelina, kterou vydal na svém albu Private Radio. Už od začátku jejich manželství se uzavíraly sázky, jak dlouho jejich vztah vydrží. Oba se nad tím jen pousmáli. Zdálo se, že jejich manželství opravdu vydrží, ale po adopci Maddoxe se jejich vztah rozpadl. Jedni tvrdí, že za to mohou Billyho nevěry, jiní zase že důvodem byl právě malý Maddox, kterému Angelina věnovala příliš mnoho pozornosti a to Billy nedokázal překousnout. Rozvedli se v polovině roku 2002. Dlouhou dobu o sobě nechtěli ani slyšet, ale v roce 2004 Angelina prozradila v rozhovoru pro filmový časopis Premiere, že spolu s Billym opět mluví a že má srdce na pravém místě. Billy má na svém kontě řadu úspěšných filmů, např. Armageddon, Banditi, Ples příšer atd., ale největší úspěch, alespoň podle filmových kritiků, slavil s filmem Sling Blade, za který získal Oscara v kategorii Nejlepší scénář.
Brad Pitt
brad
* 18. 12. 1963, USA
Angelinin současný partner. Sblížili se při natáčení Mr. and Mrs. Smith (2004) a jejich vztah prý zničil Bradovo manželství s Jennifer Aniston. Podle jiných zdrojů mělo jejich manželství trhliny už dříve (Aniston nechtěla mít děti a chtěla budovat kariéru). Angelina s Bradem svůj vztah dlouho tajili a popírali. Nakonec museli stejně s pravdou ven, když se potvrdily spekulace, že spolu čekají dítě, ale to už bylo několik měsíců po Bradově rozvodu s Jennifer. Brad byl také zasnoubený s herečkou Gwyneth Paltrow, se kterou se seznámil při natáčení filmu Sedm, kde hrála jeho manželku. Mezi Bradovy nejznámnější filmy patří Troja, Klubrváčů, Sedm let v Tibetu, 12 opic,Dannyho parťáci atd.
A CO SE ŘÍKÁ MEZI NOVINÁŘI:
Colin Farrell
Colin Farrell - www.jolie.blog.cz
* 31. 5. 1976, Irsko
V historickém velkofilmu o Alexanderu Velikém ztvárnil hlavní roli. Angelina hrála jeho matku. Ze začátku se prý nemohli vystát a Angelina se dokonce odstěhovala z hotelu, kde byl ubytovaný i Colin. Vadily jí prý příliš hlučné večírky, které byly téměř na denním pořádku. Zdálo se tak, že zprávy o jejich románku, jsou pouze výmysly novinářů. Pak se ale objevily fotografie z Egypta, kde se drží kolem pasu a společně s Maddoxem vyráží na projížďku na velbloudech. Později byly zveřejněny ještě fotografie Angeliny s Maddoxem, Colinem a jeho synem. To bylo ale vše, čeho se mohla veřejnost dočkat. Těžko tedy říct, zda šlo o krátkodobé vzplanutí nebo jen o přátelství. Colin ale později v jednom rozhovoru řekl, že mezi nimi k ničemu nedošlo... První velký filmový úspěch slavil s filmem Telefonní budka. Hrál např. ve filmech Hartovaválka, S.W.A.T., MinorityReport atd.
DÁLE.....
Angelině je přisuzováno spousta dalších milenců, hlavně hereckých kolegů, včetně Vala Kilmera (hrál s Ang ve fil. Alexander Veliký), Ethana Hawkea (s Ang hrál ve filmu Zoděj životů), Oliviera Martineze (také z fil. Zloděj životů), Judeho Lawa (Svět zítřka), Nicolase Cage (60 sekund), Jareda Leto (Alexander Veliký, Narušení), Olivera Stone (režisér Alexandra Velikého),... atd. Ale většinou jde jen o fámy ze strany novinářů.

Val Kilmer:

Jude Law:

Olivier Stone:

Ethan Hawkea:

Nicolas Cage:

Jared Leto:
Olivier Martinez:
Jenny ShimizuNěkteré zdroje uvádí, že se během natáčení filmu Foxfire sblížila s modelkou a herečkou japonsko-amerického původu, Jenny Shimizu a ta jejich vztah potvrzuje. Angelina se sama hlásila k bisexuální orientaci a v minulosti přiznala, že byla zamilovaná do dívky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiety Kiety | 29. července 2008 v 13:46 | Reagovat

O Bradovi a jejich lásce tady ale moc informací a fotek není, což je myslím škoda..:( Myslím, že právě Brad by si zde zasloužil nejdelší odstavec! Co myslíš? :-))

2 Irmik (blog) Irmik (blog) | Web | 29. července 2008 v 14:26 | Reagovat

Kiety: Fotek s Bradem a Ang je na blogu vic než dost, stáčí se jen podívat do "RUBRICS" a kliknout na "Fotky" a pak už si jen zvolit co chceš vidět. A k těm informacím, nevím co víc bych SEM napsala, snad jen bych měla upravit BIOGRAFII, aby se tam o Bradovi psalo trochu víc.

3 Kiety Kiety | 30. července 2008 v 13:15 | Reagovat

Fotek je tady dost, to je pravda, ale stejně myslím, že je Brad Angelininou velkou životní součástí, tak by bylo super, kdyby měl tady větší místečko.. :-) Třeba v manželích není, což chápu, ale je taťka dětí, což je víc..

Já to ale jen poznamenávám, jinak je vše ok. :-))

4 Irmik (blog) Irmik (blog) | Web | 30. července 2008 v 19:25 | Reagovat

Kiety: dobřá, přiznávam že tady toho není o Bradovi nejvíc, tak budu se snažit něco přidat i když vubec nemám představu, jak to udělám x) :)

5 Jeanette Jeanette | Web | 12. září 2011 v 19:14 | Reagovat

Aha :D Tak tohle je Billy Bob Thornton :D Ten borec z Armageddonu, co se mi tak líbil. A já si uvědomím, že byl manžel Ang až teď? :-D Styď se, Jeanette :D

6 Irmik Irmik | Web | 24. září 2011 v 17:55 | Reagovat

[5]: :D se stává, jj to je on, nic moc týpek, Angie byla z něj dost odvařená myslím ... nevím co na něm viděla :)

7 MASSEYDANA21 MASSEYDANA21 | E-mail | Web | 1. prosince 2011 v 14:58 | Reagovat

That is well known that money can make people disembarrass. But what to do when somebody has no cash? The only one way is to try to get the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> or short term loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.