Citáty a co Angií řekla

8. prosince 2006 v 20:03 | Irmik |  Informace--Info
"Jsi mladá, jsi opilá, jsi v posteli, máš v ruce nůž a prostě se to stane." (reakce na obvinění, že řeže své partnery nožem!)

"Opravdu mám vedle postele nůž, ale obvykle ho používám na otvírání dopisních obálek."

"Dnes slýchám ze všech stran komplimenty na svoje ústa. Dřív jsem své velké rty nenáviděla. Připadala jsem si jako nějaká příšerka z komiksových seriálů."

"Když jsem se narodila, měla jsem jen velké rty a malou hlavu. Vtipné je na tom to, že mé rty se od té doby vůbec nezvětšily."

"Když někoho milujete hrozně moc, můžete mu samou láskou i zlomit vaz."

"Vždycky jsem nesnášela lidi, kteří byli šťastní a pořád se usmívali. A teď jsem jako oni!"

"Jsem herečka ... člověk, který se rád ukazuje. Třeba na titulních stránkách časopisů. Ano, jsem to já, ale občas nad odvážnějšími obrázky brečím, protože si připadám jako děvka."

"Vždycky když si na něj vzpomenu, nemohu skoro dýchat. Vím, že on je ten pravý. Kdyby náhodou nebyl ten pravý, tak už nikdy nikdo nebude." (o manželovi Billy Bobovi Thorntonovi)

"Jeden pokoj ve svém domě jsem dala celý vyčalounit. Je určen pro ty noční chvilky, kdy chcete jeden druhého samou láskou zabít."

"Nemohu být od něj odloučená příliš dlouho. Až dotočím film Tomb Raider, budu jen s ním a budu sedět a dívat se, jak pracuje." (znovu o svém muži)

"Kdybych načapala svého muže s jinou, nezabila bych ho. Mám ráda jeho děti a ty potřebují otce. Zmlátila bych ho ale do krve."(o manželovi Billy Bobovi Thorntonovi)

"Jsem taková záchodová zpěvačka - zpívám jen tehdy, když jsem o samotě anebo když se někomu podaří opít mě v karaoke baru."

"V době, kdy moje kamarádky snily o tom, že budou baletky, já chtěla být upírem."
"Terapie?Tu nepotřebuju.Moje role jsou ta nejlepší terapie,jakou znám."

"Celý můj život zatím nestál za nic. Hollywood je odporné místo, všichni se tu zajímají o špatné věci. Třeba o krásu."

"Dost jsem kouřila, hodně jsem pila, trpěla jsem nespavostí a jako každý normální člověk jsem byla nevyrovnaná."

"Klidně bych někoho zabila! Samozřejmě bych však byla raději, kdybych ten krásný steelfighter s vykládanou rukojetí nemusela nikdy použít."
"Jste herečka, se kterou by rády spaly i její fanynky.Jsem herečka, která by ráda spala s nimi."
"Všichni říkají že jsem smrtí posedlá. Pokud myslím na smrt víc než jiní lidé, asi je to tím, že mám život raději než oni."
"Doufám, že někdo vidí dál než za tetování, které mám na těle. Že někdo ocení mou upřímnost."
"Myslím, že každá žena má v životě období, kdy se nenávidí. Mně se ale drobné chybičky zdají atraktivní a nechtěla bych vypadat jinak."
"Co očekávám od života? Že moje auto pojede vždycky, když do něj skočím, že ve svý ledničce vždycky najdu studený pivo a že na mě bude vždycky čekat v posteli někdo, kvůli komu bude stát za to noc prospat, a ne proflámovat."
"Je to nejlepší chlap mého života. Je můj nejlepší přítel. Vždy, když se mi něco přihodí, volám nejdřív jemu." (o svém bratrovi)
"Nikdy jsem se necítila víc sama než ve výšce mnoha set metrů nad zemí, když jsem prvně pilotovala bez instruktora."
"Oscar? Nemám zdání, kam jsem jej položila. Předpokládám, že někde u mámy. Ve svém bytě nevystavuji herecké trofeje. Na zdech visí fotografie přátel a památky z cest."
"Ano, mám hodně tetování. Je to u herečky trochu neobvyklé, ale ne nenormální. Zvlášť u někoho, kdo prožívá velkou část života v kůži někoho jiného, je přece pochopitelné, když si tu svou touží označit."
"Jako malá jsem si přála být šílená. Pamatuji si, jak mě štvalo, že nejsem. Podle mě je na šílenství něco romantického."
"Vždycky jsem si myslela, že hraní je celý můj život. Poslední dobou je ale pro mě čím dál těžší trávit pět měsíců na natáčení. Nikdy by mě nenapadlo, že něco takového řeknu. herectví jsem vždycky zboňovala. myslela jsem si, že je to celý můj život."
"Maddox úplně změnil můj život, díky němu je ze mě lepší člověk. kyž se na mě zasměje, hned si uvědomím, že pro mě není nic tak důležitého jako on."
"Táta mi kdysi řekl: Pamatuj, jestli chceš udělat něco dobrého, prostě to udělej, bez ohledu na okolnosti."
"Nikdy jsem netrvdila, že jsem hodná a vzorná holka. Ve čtrnácti letech jsem se začala tahat se starším chlápkem. To jsem ještě nebyla slavná, ale už jsem šla proti proudu."
"Pokud by jsem měla mít biologické dítě, znamenalo by to o jedno dítě, které zachráním ze sirotčince, méně - a to by mi nedovolilo spát." (starčí citát, názory se mění)
"Miluji lidi, kteří si na nic nehrajou. Snažím se čelit všemu a všem zpříma. Pokud nikoho nezraníte, je to ta nejlepší cesta."
"Nemusím soupeřit se ženami, protože ze mne cítí, že jsem hrdá za všechny."
"Nikdy jsem rodiče neposlouchala, ale ani jsem jim nechtěla dělat potíže. Jenom jsem vždycky potřebovala naprostou svobodu."
Z časopisu Esquire:"Že budu chtít být připomínána jako herečka až zemřu??Ne.Jistě že jsem herečka,ale chci aby si mě lidé pamatovali jako pracovnici Unicef.Na to jsem opravdu hrdá."
"Žij nebezpečně, nebo vůbec nežij"
"Buď statečný, buď smělý, buď volný" (oblíbený výrok její mámky, který sama používá)
"Měj sen ... žij ten sen ... buď vše, co můžeš být"
"Užívej si života ... buď vděčný za to, co máš"
"Dokud jsem nepotkala Brada, vždycky jsem říkala, že jsem šťastná, že nemusím rodit vlastní dítě. Řekl mi, že na to ale nikdy nepřestane myslet. Později, několik měsíců poté, co přišla k nám domů Zahara, a já jsem viděla Brada s ní a Maddoxem a zjistila jsem, jak moc je miluje, a že to biologické dítě by nebylo v žádném případě hrozba. Tak jsem řekla, chci se o to pokusit," vyprávěla před časem Angelina v rozhovoru o svém partnerovi.
"Chtěla bych si osvojit děti z různých zemí,různého vyznání,etnika a rasy"prohlásila před lety.A svého plánu se drží.
."Pamatuji si na den,kdy jsem si uvědomila,že o životě mimo Spojené státy nic nevím,a rozhodla jsem se být lepší,míň sobecký člověk"říká Angelina.
Začátkem roku 2001 se obrátila na UNHCR s dotazem,jak by uprchlíkům v postižených oblastech mohla pomoci."Byla jsme strašně nervózní.Přece jen jsem měla pověst rebelky,a v té době jsem jí nepochybně byla,proto jsem se bála,že mě odmítnou,abych nevrhla na celou organizaci negativní světlo",vzpomíná.
"Jako pro ženu je pro mě velmi důležité mít partnera,který mě ocení především jako matku."
"Hráli jsme si na podlaze s Maddem s autíčky a zničeho nic sám od sebe řekl Bradovi táto!Od té chvíle jsem si byla jistá že chci mít s Bradem rodinu".
"Kdyby mě někdo ve čtrnácti vzal a postavil mě doprostřed Asie ne Afriky, poznala bych, jak hrozně seestředná jsem tehdy byla. Tohle je ta skutečná bolest, skutečná smrt a skutečný nepřítel, proti kterému je potřeba bojovat."
"My mother was a full time mother. She didn't have much of her own career, her own life, her own experiences. Everything was for her children. I will never be as good a mother as she was, I will try my best but I don't think I could ever be. She was the most generous, loving…"
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sára Sára | E-mail | 13. února 2007 v 16:06 | Reagovat

No trochu si protiřečíme, že? :o)

2 Irmik (blog) Irmik (blog) | 17. února 2007 v 19:20 | Reagovat

jj,v některejch  částech jo.....třeba:"Pokud by jsem měla mít biologické dítě, znamenalo by to o jedno dítě, které zachráním ze sirotčince, méně - a to by mi nedovolilo spát.";DDD

3 Lusiana Lusiana | 15. března 2007 v 21:49 | Reagovat

jezis abyste se nahodou neposrali...kazdej prece rekne ve svym zivote neco co pak porusi...a nedelejte ze vi ne akorat mate tu vyhodu ze vam to neotisknou v 10 00000 casopisu po celym svete...takze klidek

4 Irmik (blog) Irmik (blog) | Web | 15. března 2007 v 22:23 | Reagovat

Lusiana:My jsme v klidu...ty se hlavně uklidni a hned nevyšiluj.....já jsem to třeba myslela spíš tak,že když už něco veřejně řeknu a stojím si za tím,tak pak přece neměním názor.A když vím,že ho změním,tak raděj přece nic "veřejně" neříkám(ale beztak to novináři zase nafoukli).....;c)

5 veronikkka veronikkka | Web | 15. ledna 2009 v 12:01 | Reagovat

pani ty jsi sem pridala spoustu novejch veci :-D sem ani nevedela XD

6 Emingos Emingos | 5. února 2010 v 12:26 | Reagovat

koukam už toho řekla fakt hodně :D

7 viviane viviane | E-mail | 7. února 2010 v 18:12 | Reagovat

upřímně, jako jedna z mala hvězd nemluví z cesty, nluvi upřímně, a její slova mají hlavu a patu...a donutí tě přemýšlet...nejvíc se mi líbí její úvahy o životě...p.s.: irmik, tvůj blog je nej! ;-)  :-D jen tak dál, neboť nás zásobuješ skvělýmy informace a uplně nejvíc obdivuji, jak jsi kdesi vyštrachala ty fotky z Angelininy mládí!To klobouk dolů!!! :-)

8 viviane viviane | E-mail | 7. února 2010 v 18:16 | Reagovat

omlouvám se, je tam trošku gramatických překlepů což nenávidím:))....tak tedy..: Mluví upřímně...skvělýmy informaceMI...a angelininA mladí...vím, překlepy dělá snad asi každej, ale mě to doopravdy štve:)

9 Irmik Irmik | Web | 7. února 2010 v 19:15 | Reagovat

[7]: jéé, ani nevíš, jakou si mi udělala radost tímto komentíkem :-) Já jsem zase moc ráda, že nejsem sama, kdo se o Angie ještě zajimá, tedy že má práce tady není úplně zbytečná (vím, co mluvím, protože někdy mám opravdu takový pocit...:-( ) Ty jsi jeden z lidí, kteří mě však drží nad vodou :-) díky za to  ;-)
PS: Souhlasím, Angie ví co říká a taky jsem se nad několika výroky pozastavila  :D

10 viviane viviane | E-mail | 8. února 2010 v 13:56 | Reagovat

No, tak tos mi na oplátku taky udělala radost:)...opravdu:)...to je mi líto, že ti někdy tvá práce příjde zbytečná, páč si nemyslím, že bys měla odfláknutý blog, či nepravdivé informace, navíc nedáš jen na bulvár, který umí být někdy pěkně hnusný( už jen z toho důvodu by si ti druzí měli vážit tvého blogu:))...ja sem třeba chodím moc ráda, navíc máš asi tu nejobsáhlejsí galerii, kterou jsme kdy viděla ;-)...Včera jsme náhodně objevila starší časák, v angličtině, ještě v době, kdy natočila film foxfire, a o angie se tam psalo, což jsem faklt nečekala, že kdy objevím někdy tak starý článek o ní:))..kdyby se mi to podařilo, oskenovala bych ho a poslala ti jej:)

11 Irmik Irmik | Web | 8. února 2010 v 18:29 | Reagovat

[10]: jé, no to bys mi udělala radost, já neříkám, že čtu všechny zahraniční články, ale pokud mě nějaký opravdu zajimá, tak to při nejmenším snažím přelousknout, jako že tento článek zní opravdu zajimavě :-)
(díky, zvlášť tvého názoru si nesmírně moc vážím ;-) )

12 AndileQ AndileQ | E-mail | 4. května 2010 v 14:56 | Reagovat

Skvělej blog. Ráda sem chodím. Miluji Ang. Jen tak dál :) :-)

13 Irmik Irmik | Web | 4. května 2010 v 17:51 | Reagovat

[12]: to jsem ráda, že fanoušci v čr ještě "nevymírají" :-)děkuji, budu se snažit :-)

14 Viky Viky | E-mail | 2. listopadu 2014 v 13:05 | Reagovat

Díky za zajímavý blog. Možná k dokonalosti chybí jen to, že u výroků není cca rok, kdy vznikly. Smazaly by se tím zbytečné spory o výroku o biologickém dítěti. Vždyť co poznala Breta sama několikrát prohlásila, že změnila názor a právě s ním biologické potomky chce. Jinak opravdu cením, co jsi si dala s blogem práce.

15 Irmik Irmik | Web | 8. listopadu 2014 v 13:58 | Reagovat

[14]: děkuji, no hodně informaci zastarává, a bohužel nestíhám vše aktualizovat....hlavně tyto články jsou už zanedbané...teď v poslední době se snažím pracovat na galerii 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.