Brad Pitt a jeho vztah s Angelinou Jolie

18. srpna 2008 v 13:28 | Irmik |  Lásky a příbuzní Ang--Family and friends
Originální článek autora! Prosím nekopírujte ani s uváděním zdroje, děkuji!


Myslím, že jejich historku zná snad kažný. Ale přece jen, přispívám tímto článkem do mého blogu, protože Brad Pitt, hraje v životě Angeliny Jolie velkou roli. Brad s Ang sice manželé nejsou, ale to jim nebránilo, aby spolu vychovávali, své i adoptované děti, což je myslím jedna z nejdůležitějších věcí.
JARO 2004
Na jaře 2004 se poprvé Angelina a Brad setkali a to při natáční filmu Mr. And Mrs. Smith. Jennifer Aniston, tehdy ještě Bradova žena, Angelině údajně při první klapce řekla:"Brad se na vaši spolupráci těší. Přeji vám příjemnou zábavu." A tu pak také měli…
LÉTO-PODZIM 2004
Brad Pitt se s Jennifer Aniston už značně nudí. Jeho družka mnohem nadšeněji plánuje svou budoucí kariéru než manželské povinnosti. Zatímco Brad těžce nese, že v jejich svazku nejsou žádné děti, Jennifer zarytě opakuje, že všechno má svůj čas. Jiné zdroje zase uvádějí, že Aniston s Bradem potratila. Bradova netrpělivost podstatně zesílí, jakmile se setká s Angelinou Jolie při natáčení společného filmu Pan a paní Smithovi. V pauzách mezi jednotlivými scénami si nadšeně hraje s jejím adoptivním synem Maddoxem a poslouchá megalomanské plány na další rozšíření její rodiny. Když se objevily první fotografie, na které se drží Brad s Ang za ruce, oba řekli, že jde o momentku z natáčení. Svůj vztah popírali ještě dlouho po natáčení, na slavnostní premiéry chodili v křečovitém odstupu. Ale jejich lásku nešlo tajit věčně.

ZIMA 2004
Angelina se navzdory očekávání s Bradem velmi sbližuje. On opěvuje její mateřské pudy a otevřeně se jí svěřuje s problémy ve vlastním vztahu. Angelina tvrdě odmítá, že by byla záminkou pro jeho rozvod: "Nikdy bych neskončila v posteli se ženatým mužem. Můj otec zahýbal matce a mně se takové jednání hnusí. Nedokázala bych se pak na sebe ani podívat do zrcadla." Společné natáčení odsýpá jako když mrskne bičem. Dravá Angelina je schopná se s Bradem v jedné scéně porvat i pomilovat zároveň. "Brad je úžasný chlap a kdyby nebyl ženatý, možná bych se o něco pokusila."
Bradovo manželství skončilo obrovským skandálem. Jennifer odmítá, že důvodem je její dosavadní neochota rodit, jasně...možná v tom bylo něco jiného: "Bylo to kvůli nevěře. Nepovedlo se mi sice dokázat, že se Brad s Angelinou doopravdy vyspal, ale je to tak." Celá naštvaná si pak sbalila věci a odstěhovala se do Malibu. Brad přiznává, že mezi ním a Angelinou funguje přirozená přitažlivost, ale oba ji nechávají rozehrát pouze ve filmu. Ani jednomu se původně do společného natáčení nechtělo. "Jsme oba silní individualisté, a tak jsem se bál nepříjemných střetů. Stal se ale pravý opak. Ještě nikdy se mi s nikým nehrálo tak bezproblémové." Ve filmu ztělesňují manželský pár nájemných vrahů, jejichž tajným úkolem je zabít se navzájem.


ROK 2005
Na jaře 2005 Jennifer Aniston požádala o rozvod. Zmatený Brad slyší ze všech stran o své lásce k Angelině, až jí pomalu, ale jistě podléhá. Poté, co i ona lehce povolí opratě přátelství, se sám vrhá do světa humanitární pomoci. Angelina se samozřejmě stává jeho ostřílenou průvodkyní. V dubnu odjíždějí spolu s Maddoxem do Afriky a herečka radostně zjišťuje, že právě Brad by mohl být ten právy, neboť zapáleně staví spolu s Maddoxem hrady z písku a objednává letenky do zpustošené Sierra Leone a Pákistánu, aby pomohl tamním uprchlíkum. V přestávkách ještě oba stihnou tisíce rozhovorů kvůli novému filmu. Osobní otázky jsou však přísně zakázané. Ovšem po jejich společném výletu do Arfiky je světu i Jennifer všechno jasné. Někdo v té době fandil Bradovi, jiný samozřejmě litoval zrazenou Jen. Angelina byla ve všech novinách za tu nejhorší, která odloudila Brada od Jennifer. Kromě stejného pohledu na svět Angelinu a Brada spojili i společné koníčky. Mezi ty patří především starání a hraní si s dětmi, tetování a slabost pro silné motory. Oba jezdí na motorce, jenže co je to proti létání, to je teprve ta správná jízda! Díky podpoře Angeliny si Brad udělal i zkoušky, aby mohl létat letadlem. V červenci 05 Angelina adoptovala etiopskou holčičku Zaharu Marley, kterou si vybrala v sirotčinci Addis Ababě. Oficiálně byli sice ještě kamarádi, ale záhy po Bradově rozvodu se Angelina s dětmi nastěhovala do Bradova domu v Malibu. Brad se přestal od Angeliny na veřejnosti odtahovat a navzdory fotografům položil Angelině během procházky po pláži ruku na rameno. Od té chvíle nebylo už vůbec žádných pochyb, že ti dva jsou víc než kamarádi.ROK 2006
Brad si 19.1. 2006 obě adoptované děti Angeliny také osvojil a tak získaly příjmení "Jolie-Pitt".A netrvalo to dlouho, kdy pár oznámil, že čeká vlastního potomka. Mezitím těhotná Angelina ještě stihla navštívit s Bradem a dětmi Francii a před porodem zakotvili v Namibii, kde znovu zapracovaly na své humanitární aktivitě. Dcera Shiloh Nouvel se jim narodila 27.5. 2006 v africké Namibii. Celý svět tehdy čekal na první fotografie holčičky nejsledovanějšího páru, kterému novináři již dříve začali přezdívat "Brangelina". Ty pak prodaly americkému People a britskému Hello! za 4 miliony dolarů, které věnovali charitě. Nikdo už nepochyboval o tom, že to Angelina a Brad spolu myslí vážně.
ROK 2007
Pouhé dva měsíce po smrti Angelininy matky, přesně v březnu si pár adoptoval další přírůstek do rodiny, byl ním tříletý chlapeček z Vietnamu ze sirotčince v Ho Chi Minh City a daly mu jméno Pax Thien. Dělili si čas, střídali se….,když jeden z nich natáčel druhý se staral o děti. Byli prostě dokonalým a harmonickým párem! Angelina řekla: " Chci všechny ubezpečit, že tak silný pocit vzájemnosti, jaký mám s Bradem, jsem ještě s nikým neměla. Když já načnu nějakou větu, on ji dořekne, Máme stejný pohled na život. A díky předchozím partnerstvím známe všechna úskalí vztahu a víme, na co si dát pozor." Jednou z nejdůležitějších podmínek udržení partnera je podle Angeliny volnost. Stejně důležité je podle ní umění naslouchat. "Partnerský vztah je něco jako pole. Musíte se o něj dobře starat, aby vám na něm něco vyrostlo. Jinak zplaní a zaroste plevelem. A to já rozhodně nedopustím." říká Angelina. V tomto roce nás rodina poctila svoji návštěvou, kvůli natáčení Angelinina filmu Wanted a Shiloh tu slavila své první narozeniny!
ROK 2008
Aby toho nebylo málo v únoru 2008 Angelina oznámila, že je opět těhotná! Znovu začal kolotoč jako když Ang s Bradam čekali Shiloh. Angie se rozhodla porodit ve Francii, na počest své matky, která byla z části francouzska (i když o tomto se vedou spekulace a sama Angie tvrdí, že její matka neměla s Francií nic společného). Když Angelinu převezli do nemocnice v Nice, Brad ji s dětmi téměř každý den navštěvoval a někdy i přespal. Návštěvu si nenechal ujíta ani její bratr James Haven Voight. Po narození dvojčátek Knoxe Leona a Vivienne Marcheline dne 12.6. 2008 , kdy Brad při porodu přestřihl pupeční šňůru, se znovu rozhodli zpeněžit své "poklady", první fotky dvojčátek tak prodali za rekordní sumu 14 milionů dolarů, to je zatím největší částka, která byla za jakékoli fotografie slavných narozených dětí nabídnuta. Znovu americkému People a britskému Hello! Peníze šly jak jinak, než na charitu.

ROK 2009

Vztah Angeliny a Brada jen kvete, přesto že se na povrch dostávají z bulvárního tisku zprávy, že pár se rozejde, tyhle dva to nějak netrápí a je vidět, že jsou spolu šťastni. Angelina doprovází Brada na premiéry jeho filmů a společně se účastní předávání různých cen. Pár nám poprvé (i když možná nechtěně) ukáže svá dvojčátka a to na letišti v Japonsku. Angeliny vystoupí v pořadu Good Morning Amerika, kde řekla: "Na první místě jsou u mě děti....děti, Brad a moje práce na mezinárodní úrovni. Snažím se vzdělávat a dozvědět se co se děje ve světě. Snažím se ve svém životě udělat pro svět něco dobrého/přínosného." Angelina natáčela svůj film Salt, takže pár strávil většinu času v USA. Ovšem neodpustili si návštěvu své oblíbené Francie.
free image host

..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slunisko Slunisko | Web | 18. srpna 2008 v 13:37 | Reagovat

to super jak si todle udělala:0)

2 Irmik Irmik | Web | 18. srpna 2008 v 14:29 | Reagovat

Slunisko: no dalo mi to hodne prace....je to z ruznych casaku zkombinovany, ale hlavně jsem tam doplňovala já informace, vím, že někdo tady chtěl nějaký článek o Bradovi a Ang, tak jsem na tom zapracovala

3 Efiška Efiška | 18. srpna 2008 v 14:30 | Reagovat

Je to opravdu skvělí ! :) Mots hezký...fagt se ti to povedlo. :)

4 Irmik Irmik | Web | 18. srpna 2008 v 14:32 | Reagovat

Efiška: dík :)

5 T€Si T€Si | Web | 18. srpna 2008 v 15:44 | Reagovat

To teda smekám :) nwm jestli by jsem měla trpělivost na takový ,,román´´ :)

Je to opravdu krásná práce

6 Nattynax Nattynax | 18. srpna 2008 v 15:54 | Reagovat

trochu se mi na tom nelíbí, že je kauza AnistonxJolie trochu jednostranná...Aniston nechce dítě, Jolie by do postele s ženatým nešla...ještě před natáčením Smithových jsem četla, že Jennifer s Bradem potratila, takže to třeba vůbec nemusí být tak, že by děti nechtěla a zadruhé, ruku na srdce, natáčení trvalo několik měsíců a Bradův rozvod taky netrval týden, pochybuju, že by se dva dospělí lidé do té doby drželi jen za ruce...vždyť oni oficiálně potvrdili svůj vztah až po rozvodu, do té doby to popírali (nebo aspoň mlčeli) a přitom už byli spolu (ne že bych na tom viděla něco špatnýho)...zkrátka jsem ještě nikde nečetla objektivní názor - fanoušek Angeliny obviňuje Jennifer, fanoušek Jennifer zase Angelinu :-) co je ale zajímavý, že ten Brad z toho vždycky vyjde s čistím štítem :-))

článek je ale jinak fajn, určitě sis s ním dala práci :-)

7 Irmik Irmik | Web | 18. srpna 2008 v 17:50 | Reagovat

Nattynax: jo, tak co bys čekala na bloogu o Angelině,....no jasně a chlap je zas neviňátko x) :D to s tím, že Aniston nemůže mít dítě mě ani nenapadlo, fakt jsem se soustředila na to, že jsem prostě všude četla, že se soustředí na karieru, ale asi to tam doplním, protože všechno je možné a zas tak bych jí nechtěla křivdit...dík

8 Nattynax Nattynax | 18. srpna 2008 v 18:31 | Reagovat

já neříkám, že je to pravda...novináři toho napíšou...ale právě proto, že toho tolik nakecají, by se mělo měřit stejným metrem...když se napíše, že Jennifer nechtěla děti a že je jenom kariéristka (odkud to víme, jen z novin, ne?), všichni tomu uvěří a posílají to dál, když se napíše něco špatnýho o Angelině, že je vypočítavá, přebrala chlapa a rozbila manželství, budou se jí zastávat...přitom lež jako věž může být obojí...je přece jedno, jakej je to blog, mám vlastní názor...samozřejmě respektuju ten tvůj, ale snad máš pro něj důvod nejen proto, že je to Angelina

9 Ivette Ivette | 18. srpna 2008 v 19:20 | Reagovat

Irmik, pekne si to napisala, velmi fajn sa to citalo, diky  :-D

10 Irmik Irmik | Web | 18. srpna 2008 v 22:24 | Reagovat

Nattynax: jj pekne si to rekla....

Ivette: jé, tebe jsem tu neviděla..... :D, a já díky ;)

11 Kiety Kiety | 21. srpna 2008 v 9:30 | Reagovat

Já myslím, že super! Jsem ráda, že jsi to tady doplnila!

12 Lenka Lenka | 21. srpna 2008 v 17:27 | Reagovat

skvěle napsaný a zhrnutý článek, je tady spousta dalších informací který jsem nevěděla... moc se mi tvůj blog líbí :)

13 Irmik Irmik | Web | 21. srpna 2008 v 17:48 | Reagovat

Kiety: dík

Lenka: jsem ráda, že  se ti tu líbí a že sis zde doplnila informace o Ang ;)

14 Radula Radula | 25. května 2010 v 18:29 | Reagovat

no jo koukám, že jsem fakt slepá :)))) už to vidííííííím, super úprava ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.