Jesús Vázquez a Angelina se setkali ve Španělsku

18. prosince 2010 v 9:17 | Irmik |  Zprávy
imagebam.com imagebam.com

Velvyslanci dobré vůle Angelina Jolie a Jesús Vázquez se setkali v kanceláři UNHCR v Madridu, kde si vyměnili své názory. 17.12.2010

Angelina i Jesús vzdali čest lidem, kteří pracují pro UNHCR a lidem, kteří pomáhají k 60. výročí.

"V týdnu výročí UNHCR, bych chtěl upozornit na sílu a odvahu uprchlíků ve světě a [jinak] násilně vysídlených lidí, kteří jsou pro nás všechny příkladem velkorysosti a důstojnosti," řekla Jolie během své návštěvy ve čtvrtek v kanceláře UNHCR v Madridu. "Mé myšlenky vedou ke specializovaným UNHCR zaměstnancům, kteří po mnoho let riskují své životy, aby chránili životy uprchlíků."

Oscarová herečka Jolie byla v Madridu na podporu jejího posledního filmu, "The Tourist", a využila možnost setkat se zaměstnanci UNHCR a diskutovat o španělském azylového systému, smíšených migračních tocích do země, přesídlení a dalších důležitých otázkách. Také se dozvěděla něco o plánech na jubilejní rok.

Jolie se setkala s Vázquez, populárním televizním moderátorem ve Španělsku, a sdílela s ním některé své zkušenosti jako ochotný velvyslanec v posledních deseti letech. Vzhledem k tomu, že se Vázquez stal vyslancem dobré vůle v roce 2006, Vázquez aktivně podporuje informovanost a fondu-zvyšování aktivity ve Španělsku jménem uprchlíků, včetně charitativní aukcí umění ve středu v Madridu.

UNHCR slavilo 60. výročí a to v úterý, 14.12.2010. V souvislosti s datem 14. prosince 1950, kdy UNHCR pomáhalo vysídleným Evropanům během druhé světové války. Dnes funguje na celém světě a pomáhá milionům lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sába Sába | Web | 18. prosince 2010 v 10:20 | Reagovat

Moc pěkný a zajímavý článek..je to od nich hezké že pomahají ostatním..a ty fotky jsou taky moc pěkný.. 8-)

2 Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN Wiwi ~ ISOMERHALDER-FAN | Web | 18. prosince 2010 v 10:55 | Reagovat

[1]: Souhlas :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.