Angelina Jolie se zúčastnil summitu Africké unie v Johannesburgu

15. června 2015 v 12:06 | Irmik |  Zprávy

11.6.2015
Angelina Jolie se setkala s ochránci práv žen v Keni

Herečka prosila o dohled nad smlouvou podepsanou v min. roce v Londýně, která hovořila o boji proti sexuálnímu násilí v zemích zničujícími válečné konflikty. V Johannesburgu, řekla: "Existuje globální epidemie násilí páchané na ženách, které již nemohou být tolerovány a musí být řešeny. Každý jednotlivec ve společnosti má úlohu při dosahování těchto změn." Ang spoluorganizovala setkání v Londýně, které se konalo v loni, spolu s ministrem zahraničí William Hague. Tehdy se jej zúčastnilo více než 150 zemí, kteří podporují protokol pro boj proti sexuálnímu násilí ve válečných zónách.
Členské státy Africké unie, jsou velmi důležitou součástí tohoto úsilí. Jolie a Hague hovořili s aktivisty vedoucí kampaň proti sexuálnímu násilí v Jižní Africe, v Johannesburgu. Setkání bylo "velmi dojemné, ale také bohaté na nápady na budoucí činnosti, což nám pomáhá v boji proti tomuto zlu," řekl britský komisař MacGregor.

12.6.2015
Angelina Jolie vystoupila během Summitu Africké unie v pátek (12. června) v Johannesburgu v Jižní Africe. Přítomen byl i bývalý britský ministr zahraničí William Hague a Komise Africké unie, Nkosasana Dlamin-Zuma.

13.6.2015
Angelina Jolie vyjádřila svou touhu investovat v Etiopii

Etiopský ministr zahraničních věcí Dr.Tedros Adahanom, který doprovází zasedání 25. summitu Africké unie v Johannesburgu se zúčastnil setkání s bývalým ministrem zahraničí Williamem Haguem a herečnou Angelinou Jolie, která zde plní svou roli zvláštního vyslance Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Diskuse byla zaměřena na britskou iniciativu pro prevenci sexuálního násilí v konfliktech.
Dr. Tedros vyjádřil své uznání za iniciativy vedené oběma hodnostáři a sdílel své myšlenky na způsoby, jak lépe bojovat s problémem sexuálního násilí v konfliktu. Současně při této příležitosti Angelina Jolie vyjádřila svou touhu investovat v Etiopii v odvětví týkajícího se pohostinství.
Jak je vidět, Angie má zajímavé a různorodé plány pro podnikání.


01~530.jpg06~347.jpg01~529.jpg10~295.jpg02~485.jpg

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.