Brad od podání žádosti o rozvod viděl poprvé děti

10. října 2016 v 22:37 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017

Podle oficiálních internetových stránek amerického časopisu People, Brad Pitt viděl své děti poprvé od té doby, co Angelina Jolie podala žádost o rozvod, dne 19. září.

Podle zdroje časopisu People měl strávit Brad "nádherný čas se svými dětmi, v poslední době" .

Na webových stránkách také magazín uvádí, že "Ministerstvo dětí a rodinných služeb" (DCFS) Los Angeles, které je ekvivalentem k naší Sociálně právní ochraně dětí, aktuálně řeší údajný incident na palubě soukromé letadla rodiny, který se odehrál mezi Bradem Pittem a jeho nejstarším synem Maddoxem.

Nicméně, zdroj blízký rodině jasně uvedl, že "Brad miluje své děti víc, než cokoli na světě a jsou pro něj mnohem důležitější, než cokoli jiného. Udělá cokoliv, aby byl s nimi, teď a navždy. "

Minulý týden People také uvedl, že Angelina a Brad podepsali dočasnou dohodu, která je součástí strukturovaného plánu a vytvořila jej právě DCFS, a to až do 20. října 2016. Podle této dohody, všechny děti páru - Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10), Knox (8) a Vivienne (8) - zůstanou s Jolie v Los Angeles, ale Pitt je může navštívit a musí se podrobit testům na alkohol a drogy. Dohodli se také na účasti na terapeutických sezeních, jak individuálně, tak jako rodina.

Zdroj: People
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzka Zuzka | Web | 11. října 2016 v 7:46 | Reagovat

To je dobře, že se kvůli dětem dohodli :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.