Po rozvodu slavného páru zůstanou děti v péči matky Angeliny

10. listopadu 2016 v 10:59 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
LOS ANGELES Angelina Jolie a její odloučený manžel Brad Pitt se v rámci rozvodového řízení dohodli ohledně péče o jejich šest dětí. Prohlášení, které zveřejnil zástupce herečky, upřesňuje, že děti zůstanou v péči matky a otec je bude moci jen navštěvovat. Pitt, který podle agentury AP žádal střídavou péči o děti, se ke zprávě dosud nevyjádřil.

O rozvod náhle požádala v září Jolie. Jako příčinu rozvodu uvedla "nesmiřitelné rozpory" páru, který spolu žil 12 let a má tři vlastní a tři adoptované děti ve věku od osmi do 15 let. Odmítla možnost střídavé péče, jak chtěl Pitt, a nabízela mu jen občasné návštěvy.

Později média uvedla, že rozchod slavného páru souvisí s Pittovým chováním k dětem. Pitt podle médií se při jedné cestě letadlem opil a následně na děti křičel a fyzicky je napadal. Kvůli tomu měla herce i vyšetřovat losangeleská policie.

Nyní 52letý Brad Pitt a 41letá Angelina Jolie se do sebe zamilovali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, který měl premiéru v roce 2005. Pitt se poté rozvedl se svou tehdejší manželkou Jennifer Anistonovou, s níž se oženil v roce 2000. Jolie za sebou měla už dvě manželství - s Billym Bobem Thorntonem a s Jonnym Lee Millerem.

Zdroj: Lidovky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka Hanka | Web | 11. listopadu 2016 v 19:01 | Reagovat

To je ale divná dohoda....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.