Díkuvzdání a stěhování?

12. prosince 2016 v 11:23 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Brad Pitt nestrávil díkůvzdání se svými dětmi. Informace byla potvrzena blízkými přáteli herce, Pitt odpočíval v Turks a Caicos, které se nacházejí v Karibském moři. Brad Pitt však dál údajně bojuje o společnou péči o děti.

V poslední době se také objevují zprávy, které tvrdí, že Angelina se chce přestěhovat do Londýna se svými dětmi a zahájit zde politickou kariéru ve výkonu OSN. Zprávy mají být údajně nepravdivé, takže uvidíme, jak se to vyvine.

Dále dokumenty předložené Angelinou, oficiálně podepsány soudcem v pátek 2. prosince uvádí, že bylo rozhodnuto, že matka bude mít primární péči o šest dětí, zatímco otec má nárok na dozorované návštěvy. Pod dohledem psychologa Iana Russe, který se specializuje na opatrování dětí, a který rovněž rozhodne, jak dlouho se za těchto podmínek budou sezení konat.

Angelina a Brad také souhlasili s účastí na rodinných terapeutických sezeních ve skupině, a Brad projde 4mi alkoholovými a drogovými testy měsíčně. Doba trvání této smlouvy je na neurčito.

Nedávno Star Magazine publikoval ve svém posledním vydání informace o tom, že se Angelina Jolie zoufale snaží vrátit ke svému manželovi, herci Bradu Pittovi, protože si uvědomila svou chybu a zvažuje zrušení rozvodu. Nicméně, zástupce Jolie prohlásil, že je to absurdní a zcela nepravdivé. "Angelina nemá v úmyslu se vracet k bývalému manželovi, a ona nelibuje rozhodnutí ohledně rozvodu". Tato informace je bohužel smutná nejen pro všechny fanoušky, kteří stále věřili, že dojde k usmíření páru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dana Dana | Web | 13. prosince 2016 v 18:04 | Reagovat

Jak tohle dopadne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.