First They Killed My Father vyjde v roce 2017

16. prosince 2016 v 16:50 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTEuIF85krjWnzYWg3RHMYScGKSKr8Tm5I25aPD31j-vTvCnxE2uA

Datum vydání nového filmu režisérky Angeliny Jolie se změnilo na oficiálních stránkách IMDB. Zpočátku měl být film poprvé vpuštěn do kin ještě v tomto roce. Nicméně, rok vydání filmu byl přesunut na 2017. Pravděpodobně i kvůli těžké době, kteorou teď Angelina prochází v soukromí.

Film je adaptací knihy "First They Killed My Father", kde autorka Loung Ung vypráví svůj příběh o přežití během režimu Rudých Khmerů v Kambodži. V roce 1975 měla Loung pět let, když Rudí Khmerové převzali moc v Kambodži, a začaly 4 roky teroru a genocidy, kterému padli za oběť dva miliony Kambodžanů.

Loung a další byli vyhoštěni ze svých domovů, ona začala být cvičena jako dětský voják v táboře pro sirotky, zatímco jejích šest bratrů bylo posláno do pracovních táborů. Ung přežila a napsala o svém životě příběh, který publikovala v roce 2000.

Před deseti lety se ke knize dostala i Angelina, kterou kniha ohromila. Po dočtení ihned kontaktovala Ung a tento kontakt vedl mimo jiné k pevnému přátelství. Společně přepracovaly knihu do scénáře. Takže kromě režisérského postu Angelina zastala částečně i post autorský a také producentský. V prohlášení, Angelina řekla: "Byla jsem hluboce dojata knihou Loung. Kniha rozšířuje pohled na to, jak děti čelící válce jsou emociálně ovlivněni. Přineslo mi to obraz o lidech, žijících v Kambodži, odkud pochází můj syn Maddox. Bylo mým snem dostat knihu na obrazovku a bylo mi ctí pracovat s Loung a Rithy Panh.

Uznávaný režisér a producent Rithy Panh, který je kambodžanem a byl nominován na Oscara za nejlepší cizojazyčný film s názvem "Chybějící obraz", je také jedním z producentů.

Kambodžský syn Angeliny, Maddox, se taktéž podílel na produkci filmu.

Globální dosah Netflixu byl rozhodujícím faktorem pro partnerství Jolie a televizní společnosti. "Je velmi obtížné dívat se na filmy tohoto typu, ale přesto je to velmi důležité. Jejich výroba je příliš složitá, a Netflix tyto projekty umožňuje. Těšíme se na spolupráci a jsme nadšeni, že tento film bude mít možnost vidět mnoho lidí. Film bude vydána v khmerštině a angličtině. Jsme hrdí na práci s Angelinou Jolie, která nabídla příběh s pozoruhodnou historií a silným emocionálním obsahem výhradně Netflixu," řekl Ted Sarandos, generální ředitel Netflix. "Neuvěřitelná cesta Loung Ung je poctou lidského ducha a úžasnou schopností překonat nejobtížnější podmínky."

"Angelina a já jsme se setkaly v roce 2001 v Kambodži, a okamžitě se mě dotkla její štědrost," řekl Loung Ung. "V průběhu let jsme se staly blízkými přáteli a Angelina má můj obdiv jako žena, matka, filmařka a humanitární pracovnice. Bylo mi ctí svěřit příběh mé rodiny právě talentované Angelině. "

Byla zveřejněna také jména dvou herců do oficiálního seznamu: Phoeung Kompheak a Sveng Socheata. O hudbu se postará Marco Beltrami.

Vydání filmu tedy stále zůstává bez datumu, jisté je jen to, že se ho dočkáme příští rok.


angelinajoliebrasil.com.br
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | Web | 17. prosince 2016 v 8:40 | Reagovat

Ty aktivity na Jolie obdivuju....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.