Slyšení

12. prosince 2016 v 12:18 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Během slyšení, které se konalo ve středu 7. prosince, byly zveřejněny některé e-maily mezi právníky Jolie a Pitta, ze kterých je zřejmé, že děti byly v letadle opravdu svědkem něčeho vážného, a že dosavadní proces léčby prý nefunguje. Alespoň, co se týká starších dětí Maddoxe a Paxe. Dokonce se nechtějí vůbec účastnit společných sezení s jejich otcem.

V e-mailu, který zaslala Laura Wasser (advokátka Jolie), pro Lance Spiegel (advokát Brada Pitta) dne 1.12.2016 uvádí "Mám pocit, že terapeutické sezení je v nejlepším zájmu dětí. Chápu, že Brad je frustrovaný, ale mám pocit, že je na nás, pomoci této rodině k dosažení dlouhodobého sloučení a to rychle a hladce. Soudní spory absolutně nejsou cílem."

"To ovšem neznamená, že v příštích 6-12 měsících bude mít Brad nepřetržitý kontakt se všemi dětmi. Do tohoto bodu se můžeme dostat prostřednictvím soudní bitvy, která bude nákladná, ošklivá, zpomalená a veřejná, a nebo na základě soudního smíru a léčebného procesu, ve kterém se všichni shodneme, za méně než jeden měsíc. Pro všechny bude nejlepší vybrat si druhou možnost. Prosím, dejte terapeutovi šanci, aby nám řekl, jak se děti cítí. Musí existovat střední cesta, na které se můžeme všichni shodnout, a která nevyžaduje veřejnou bitvu. Angelina si myslí, že spor by bylo špatné rozhodnutí. Navrhujeme doktora XY. Je Brad ochoten? Řekl jste nám, že nebudete souhlasit se jmenováním poradce pro děti. Cítíme, že je důležité, aby děti měly svého poradce, pomocí kterého mohou komunikovat s terapeuty nebo soudci v jejich zájmu. Můžete to přehodnotit? Také jsme navrhovaly, aby se strany zapojily do společných sezení s odborníky na traumata, ten může pomoci s problémem, jak nejlépe komunikovat se svými dětmi vzhledem k jejich aktuálnímu stavu. Zvažte to prosím a požádejte svého klienta, aby se zapojil s námi do tohoto snažení."

Odpověď Lance Spiegel na druhý den, 2. prosince: "Je nemyslitelné, aby soud v delší době neposkytoval Bradovi větší přístup k dětem. Na základě důkazů, které byly potvrzeny několika zdroji (včetně veřejných a soukromých prohlášení klienta), byl Brad skvělý otec a není důvod na jeho vyloučení ze života dětí, včetně izolovaného incidentu, který byl zkoumán a zamítnut podle DCFS. Jak víte, potvrdili jsme, že budeme přítomni na schůzi v pondělí. Nicméně, musím vám říci, že tento případ neskončí v soudní síni kvůli Bradové nechuti vyslyšet terapeuty. Dojde-li ke sporu, bude to proto, že váš klient není schopen nebo ochoten uznat, že děti potřebují a měly by mít i nadále dva milující rodiče ve svých životech. ...."

01~5.png02~3.png03~2.png04~1.png05~0.png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | 13. prosince 2016 v 9:53 | Reagovat

Zajímalo by mě, co se stalo, co to bylo za incident o kterém všichni pořád mluví.

2 Dana Dana | Web | 13. prosince 2016 v 17:59 | Reagovat

Krásné praní prádla....

3 Irmik Irmik | 15. prosince 2016 v 12:34 | Reagovat

[1]: to mě taky, třeba s odstupem času se to dovíme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.