Mentewab Dawit Lebiso chce vidět svoji dceru Zaharu

19. ledna 2017 v 11:00 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017

Dvanáct let poté, co její dcera byla adoptována a sice jednou z nejvíce vysoce postavených žen v Hollywoodu, si matka Zahary Jolie-Pitt, Mentewab Dawit Lebiso přeje svou dceru vidět. V novém rozhovoru s The Daily Mail, Lebiso doufá, že bude moci mluvit se svou dcerou, která měla 6 měsíců, když ji Angelina Jolie přijala za svou v Etiopii.

"Chci, aby věděla, že jsem naživu, aby bylo možné s ní mluvit," řekl Lebiso. "Nechci svou dceru zpátky, ale jen být s ní v kontaktu a přála bych si jí zavolat a promluvit si s ní."

"Angelina je víc matka, než já jsem kdy byla," pokračovala. "Byla s ní od dítěte, ale to neznamená, že mi nechybí. Chybí mi po celou tu dobu. Myslím na ní každý den a dlouho, abych mohla slyšet její hlas nebo vidět její tvář. Vím, že má narozeniny a jsem smutná, protože je nemohu oslavit s ní. Mod ráda bych oslavila spolu s ní její narozeniny a další speciální dny. "

Lebiso pokračovala, že si uvědomuje, že Zahara má "život, který bych jí nikdy nemohla dát," a "vyrostla z ní krásná žena."

Pak prosila Jolie, aby pomohla koordinovat komunikaci mezi ní a Zee.

"My všichni umřeme, ale předtím, než zemřu bych chtěla, aby o mně věděla, a že má rodinu tady v Etiopii," prosila Lebiso.
The Daily Mail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | Web | 20. ledna 2017 v 17:55 | Reagovat

Nevím, zda je to správný.... :-(

2 Nattynax Nattynax | 22. ledna 2017 v 12:48 | Reagovat

Chápu, že pro Zaharu byla adopce nejspíš záchrana života, než že by jí nechtěla (předpokládám), ale nemyslím, že je to rozumný, pokud by si to Zahara sama ze své vůle nepřála a myslím, že ji takové myšlenky asi ještě nenapadají, že možná přijdou až později s věkem. Jsou si ale na sebe hodně podobné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.