Commercial Guerlain

23. února 2017 v 17:03 | Irmik |  Videa-premiery a paparazzi
Guerlain Mon ~ parfémV čele s herečkou Angelinou Jolie.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Čerstvá orientální vůně zvyšuje výjimečné suroviny levandule z Provence, jasmínu z Indie, šantalového dřeva z Austrálie a vanilkového extraktu z Nové Guineje.

"The Truth is I love being alive, and I love feeling free. So if I can't have those things then I feel like a caged animal. And I'd rather not be in a cage. I'd rather be dead" - Angelina Jolie

Guerlain Parfumeur, francouzská značka parfémů od roku 1828, má tu čest oznámit, že Angelina Jolie je ikonou nové vůně pro ženy. Šéf společnosti Guerlain čerpal svou inspiraci u Angeliny Jolie a vytvořil vůni, která vyjadřuje představu o ženách: volba, emoce a sny, které ztělesňují moderní ženskost. Partnerství mezi Angelinou a Guerlain bylo sjednano v Kambodži v prosinci 2015, kde Ang režírovala svůj film First they kill my father. Angelina Jolie filmařka, zvláštní vyslankyně OSN pro uprchlíky a spoluzakladatelka prevence sexuálního násilí, bude věnovat celý výtěžek z této Guerlain kampaně na charitu.

Vůně s názvem Mon Guerlain vyšla 1.3.2017.


Flakón byl inspirován vzhledem ikonického flakónu quadrilobé (výše na fotce).

K dispozici jsou flakony s odstřikem 15 ml, a dále 30, 50 a 100 ml v klasické "quadrilobé" lahvi.

Mon Guerlain je popsán jako "Mé neviditelné tetování, má vůně, Mon Guerlain." Přímo ve společnosti Guerlain pak lze zakoupit 250 až 500 ml láhev ve "včelím flakonu" Guerlain. K dispozici budou také tělové krémy a jiné podobné produkty a například i svíčky.


Všichni si lámali hlavu, proč Angelina kývla na kampaň právě společnosti Guerlain. O Angelině je známo, že nepřijímá kampaně na značky moc často, jelikož se věnuje ve svém volném čase filantropii a hlavně rodině. Několik značek L'Oreal, Clarins a mnoho dalších se snažilo získat její tvář pro svoji kampaň, ona však vždy zdvořile odmítla nebo požadovala tak vysoký honoráž, pro který by se kampaň společnostem spíše neoplatila. Tak proč Guerlain? Dostala Ang tučný sumu? Vůbec ne. Angelina Jolie a Guerlain pojí vztah, založený na jejím dětství.

Její matka Marcheline Bertrand, používala vůni Guerlain, a tak ikonicky vonné tóny fialky a růže zůstaly v paměti Angeliny celé roky. Také má blízko Francii, ze které značka pochází. Angelina Jolie velmi lpí na tom, co jí dává jakýsi "vyšší" smysl, proto by nikdy nepřijala spolupráci s Guerlain, kdyby s ním nebyla nějak spojena. Takže na základě tohoto příběhu, mohla být zahájena spolupráce.


19~191.jpg
Slavná francouzská firma Guerlain výrobce parfémů a kosmetiky, dne 09.01.2018 oznámila vydání nové vůně Mon Guerlain.
Nová verze je více květinová a vzdušná než v předchozí. Obsahuje více z tónů pivoňky a jasmínu než předchozí verze z roku 2017, parfém byl pojmenován "Guerlain Florale". Nová vůně má stále stejný flakon, avšak s růžovými detaily, místo zlatých. Mon Guerlain Eau de Parfum Florale je k dispozici v balení 50 ml a 100 ml.
Fotky:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 24. února 2017 v 10:39 | Reagovat

Jsem zvědavá na plnou kvalitní verzi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.