Mon Guerlain

20. února 2017 v 14:22 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Značka parfému Guerlain vydala první oficiální fotografie v hlavní roli s herečkou Angelinou Jolie, pro parfém Guerlain Mon, který vyjde v březnu 2017.

"The Truth is I love being alive, and I love feeling free. So if I can't have those things then I feel like a caged animal. And I'd rather not be in a cage. I'd rather be dead" - Angelina Jolie

Všichni si lámali hlavu, proč Angelina kývla na kampaň právě společnosti Guerlain. O Angelině je známo, že nepřijímá kampaně na značky moc často, jelikož se věnuje ve svém volném čase filantropii a hlavně rodině. Několik značek L'Oreal, Clarins a mnoho dalších se snažilo získat ji pro svoji kampaň, ona však vždy zdvořile odmítla nebo požadovala tak vysoký plat, pro který by se kampaň společnostem spíše neoplatila. Tak proč Guerlain? Dostala Ang tučný honorář? Vůbec ne. Angelina Jolie a Guerlain pojí vztah, založený na jejím dětství.


Její matka Marcheline Bertrand, používala vůni Guerlain, a tak ikonicky vonné tóny fialky a růže zůstaly v paměti Angeliny celé roky. Také má blízko Francii, ze které značka pochází. Angelina Jolie velmi lpí na tom, co jí dává jakýsi "vyšší" smysl, proto by nikdy nepřijala spolupráci s Guerlain, kdyby s ním nebyla nějak spojena. Takže na základě tohoto příběhu, mohla být zahájena spolupráce. Dalším bodem, který je třeba zdůraznit je, že veškeré příjmy z uvedené smlouvy budou věnovány na charitativní účely.

Tak co? Těšíte se na vůni? Až bude k dostání i u nás?

03~582.jpg04~531.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivette Ivette | 20. února 2017 v 21:02 | Reagovat

Ano, zrejme si ju kupim, nech bude vonat akokolvek :-D  :-D

2 Sandra Sandra | Web | 21. února 2017 v 11:29 | Reagovat

Jsem na něj zvědavá.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.