Lara Croft nové generace

28. března 2017 v 19:51 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Objevily se první snímky z natáčení nové éry Tomb Raider s hlavní postavou Larou Croft. Diváci se rozhodně mají na co těšit. Jak jsem zveřejnila dříve, novou tváří Lary Croft se stala švédská herečka Alicia Vikander(28), která se v roce 2015 stala hvězdou celosvětového formátu. Tehdy si zahrála ve sci-fi filmu Ex Machina i dramatu Dánská dívka, díky němuž se dočkala Oscara za nejlepší výkon ve vedlejší roli. Po filmu The Light Between Oceans, v němž si zahrála se svým partnerem Michaelem Fassbenderem, se Alicia objeví ve vysokorozpočtovém trháku Lara Croft.

Angelina Jolie si sexbombu, pátrající po vzácných artefaktech, zahrála v letech 2001 a 2003. Alicia Vikander se jako Lara Croft předvede příští rok v březnu. Tvůrci trháku, který nebude dějově navazovat na původní filmy, už zveřejnili první záběr z očekávaného filmu. Z reakcí se zdá, že fanoušci rozhodně zklamaní nebudou.

novinky.cz, vlastní úprava

OFICIÁLNÍ SYNOPSE FILMU

Lara Croft je zcela nezávislou dcerou excentrického dobrodruha, který zmizel, když ona teprve dospívala. Nyní jednadvacetiletá žena bez pevných cílů, projíždí Lara trendy ulicemi východního Londýna jako kurýr, přičemž si sotva vydělá na nájemné, a účastní se přednášek, i když to sotva stíhá do třídy. Je odhodlaná určit svou vlastní cestu životem, odmítá převzít otěže globálního impéria svého otce, a to stejně vytrvale, jako odmítá myšlenku, že je opravdu pryč. Ze všech stran slyší doporučení, aby čelila skutečnosti a po sedmi letech bez něj přijala realitu, a i sama Lara nemůže pochopit, co jí pohání konečně rozřešit záhadu jeho záhadného zmizení
Výslovně proti přáním svého otce opustí vše, co zná, a vydá se hledat na poslední známou lokaci, kde se nacházel jrjí otec, legendární hrobku na mýtickém ostrově, který by měl být někde u pobřeží Japonska. Jak se ukáže, její mise nebude zdaleka jednoduchá, už dosažení samotného ostrova bude velmi zrádné.
Najednou toho opravdu nemůže být v sázce víc, sama proti přesile a vyzbrojená jen svou bystrou myslí, oddanou vírou a nezkutečně paličatým duchem, se musí Lara naučit, jak sama sebe posunout až za své meze, když čelí neznámému.
Jestli tuhle obtížnou mísy přežije, mohlo by to opravdu znamenat, že si zaslouží svůj titul Tomb Raidera.
Film společností Warner Bros. Pictures a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Tomb Raider, je příběh, který sleduje mladou a odhodlanou Laru Croft na cestě za cílem stát se hrdinkou.

kronikatombraider.cz

https://pmcvariety.files.wordpress.com/2017/03/alicia-vikander-as-lara-croft-tomb-raider-02.jpg?w=670

https://cdn.bleedingcool.net/wp-content/uploads/2017/03/Croft3-600x400.jpg

http://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201717/rs_600x600-170207085732-600.Alicia-Vikander-Tomb-Raider-JR-020717.jpg?downsize=600:*&crop=600:600;left,top

http://www.total-geeks.com/wp-content/uploads/2017/03/Alicia-Vikander-Tomb-Raider-2.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane Belle Jane Belle | Web | 29. března 2017 v 17:06 | Reagovat

Nejsem velká fanynka Angeliny :-? ale tahle herečka podle mě nebude lepší Lara než Jolie :-( .

2 Nattynax Nattynax | 30. března 2017 v 19:46 | Reagovat

Já myslím, že půjde hlavně o to, jaký bude scénář a jak to bude natočené. Přece jen úspěch TR s Angelinou byl právě jen díky ní. Celé to bylo postavené na ní a jejím vzhledu. Oba filmy byly jinak spíš podprůměrné. A je dobře, že vybrali herečku úplně odlišnou od Angeliny a ne nějakou její rádoby kopii. Prostě se od předešlých TR odstřihnout jakoby nebyly a začít znovu. jedině tak může mít nový film šanci.

3 Eliss Eliss | Web | 31. března 2017 v 19:37 | Reagovat

Pěkné fotky

4 Irmik Irmik | Web | 2. dubna 2017 v 23:16 | Reagovat

[2]: jj jak říkáš, film určitě proslavila Angelina, jinak to nebyla buhvijaka pecka, ale taky šlo hlavně o samotnou postavu Lary Croft a kult okolo herní série Tomb Raider....prostě stará Lara je tahle, alias Angelina - http://larahcroft.blog.cz/0806/wallpapery-tr4  a nová je ta z roku 2013, kdy vyšla hra Tomb Raider - Origins nebo Reborn, v tom duchu bude podle mě i filmhttp://larahcroft.blog.cz/galerie/tomb-raider/tomb-raider-9/wallpapery

5 Jeanette Jeanette | Web | 15. července 2017 v 17:43 | Reagovat

Lara se živila jako kurýr a sotva si vydělala na nájemné :-P to je docela úsměvné. Úplně překopali celou její osobnost, ale dávám filmu šanci a těším se na něj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.