Nové detaily z osudného letu, který ukončil manželství Brada a Angeliny

4. května 2017 v 10:10 | Irmik |  NEW
Brad Pitt and Angelina Jolie


"Zdroje blízké bývalému páru" přinášejí nové informace společnosti Us Weekly o osudném letu, který ukončil jejich manželství.

Během zhruba 12ti hodinové cesty z Nice, Francie, do Los Angeles 14. září 2016, herec "těžce pil" tvrdí jeden insider. Zhruba hodinu předtím, než se letadlo dotklo mezinárodního letiště v Minnesotě, aby se doplnilo palivo, herečka požádala svého manžela, aby "vystřízlivěl", tvrdí zdroj. Když šlo letadlo na přistání v LA, Jolie zkontaktovala cestovního koordinátora, aby pronajala další auto pro převoz jí a šesti dětí na hotel ve snaze rozptýlit situaci s Pittem. "Řekla, že si můžou promluvit o všem ráno," říká zasvěcenec.

Jakmile se letadlo dotklo runwaye LA, děti "naskákaly do vozu, a Angie jim ukázala, ať zamknou dveře," říká zdroj, když Pitt vyskočil do separovaného vozidla a vydal se na nezveřejněné místo bez své rodiny.

Ačkoli mnozí věřili, že incident z letadla byl poslední kapkou, která donutila Jolie podat žádost o rozvod, trvala na tom, že se rozhodla o ukončení vztahu již v předchozích měsících.

Od té doby je již příběh známější, Pitt si najal terapeuta, který mu pomáhá odolat alkoholu. Dnes se Brad již vídá s dětmi a mluví s Angie, zatím jen velmi sporadicky.

http://www.usmagazine.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | 9. května 2017 v 12:00 | Reagovat

Jestli byl problém v Bradově holdování alkoholu, už chápu Angelinu, že asi přetekla únosná míra a chtěla ochránit hlavně děti. Vyrůstat s předobrazem opilého otce není dobré. Jde ale o to do jaké míry se to snažila řešit společně. Jestli po Bradovi "jen chtěla", aby přestal pít nebo se mu snažila v tom pomoci. Takový problém většinou nezvládne člověk sám. Musí sám chtít, ale mít podporu do toho druhého. A pořád ale nechápu to vyšetřování a obvinění násilí na dětech...To mi přijde právě jako by si tím Angelina chtěla pojistit, že dostane děti do své péče.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.