Nové detaily z osudného letu, který ukončil manželství Brada a Angeliny

4. května 2017 v 10:10 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Brad Pitt and Angelina Jolie


"Zdroje blízké bývalému páru" přinášejí nové informace společnosti Us Weekly o osudném letu, který ukončil jejich manželství.

Během zhruba 12ti hodinové cesty z Nice, Francie, do Los Angeles 14. září 2016, herec "těžce pil" tvrdí jeden insider. Zhruba hodinu předtím, než se letadlo dotklo mezinárodního letiště v Minnesotě, aby se doplnilo palivo, herečka požádala svého manžela, aby "vystřízlivěl", tvrdí zdroj. Když šlo letadlo na přistání v LA, Jolie zkontaktovala cestovního koordinátora, aby pronajala další auto pro převoz jí a šesti dětí na hotel ve snaze rozptýlit situaci s Pittem. "Řekla, že si můžou promluvit o všem ráno," říká zasvěcenec.

Jakmile se letadlo dotklo runwaye LA, děti "naskákaly do vozu, a Angie jim ukázala, ať zamknou dveře," říká zdroj, když Pitt vyskočil do separovaného vozidla a vydal se na nezveřejněné místo bez své rodiny.

Ačkoli mnozí věřili, že incident z letadla byl poslední kapkou, která donutila Jolie podat žádost o rozvod, trvala na tom, že se rozhodla o ukončení vztahu již v předchozích měsících.

Od té doby je již příběh známější, Pitt si najal terapeuta, který mu pomáhá odolat alkoholu. Dnes se Brad již vídá s dětmi a mluví s Angie, zatím jen velmi sporadicky.

http://www.usmagazine.com/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | 9. května 2017 v 12:00 | Reagovat

Jestli byl problém v Bradově holdování alkoholu, už chápu Angelinu, že asi přetekla únosná míra a chtěla ochránit hlavně děti. Vyrůstat s předobrazem opilého otce není dobré. Jde ale o to do jaké míry se to snažila řešit společně. Jestli po Bradovi "jen chtěla", aby přestal pít nebo se mu snažila v tom pomoci. Takový problém většinou nezvládne člověk sám. Musí sám chtít, ale mít podporu do toho druhého. A pořád ale nechápu to vyšetřování a obvinění násilí na dětech...To mi přijde právě jako by si tím Angelina chtěla pojistit, že dostane děti do své péče.

2 Irmik Irmik | E-mail | Web | 4. června 2017 v 20:35 | Reagovat

[1]: podle toho co jsem se dočtla, to na mě působí stejně :/ myslím, že mu mohla být více oporou, on boj se závislostí může být hodně zrádný....Brad byl Angie určitě skvělou oporou, když podstupovala mastektomii.... :-x  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.