Angelina Jolie: Vůbec si neužívám, že jsem teď svobodná

8. září 2017 v 21:58 | Irmik |  Od 01.01.2015 do 31.12.2017
Herečka Angelina Jolie (42) přiznala, že se necítí dobře, když je bez partnera. Dvanáct let byla zvyklá na to, že někdo stál po jejím boku za všech okolností a teď si připadá na všechno sama. Byť jí s dětmi pomáhají chůvy, docházejí jí síly.
Jolie se o svém soukromí rozpovídala během rozhovoru, který vznikl u příležitosti propagování hereččina nového filmu First They Killed My Father.
"Někomu se možná může zdát, že si to všechno užívám a nemám problém. Ale někdy prostě jen odpočítávám hodiny do dalšího dne a jen tak se protloukám," sdělila herečka Sunday Telegraph.

"Vůbec si neužívám být svobodná. Není to něco, po čem bych toužila. Není na tom nic hezkého. Není na tom nic obdivného," pokračovala Angelina.
Doposud byl vedle ní vždy nějaký muž, který ji podržel v těžkých chvílích. Ať už se rozhodla pro odstranění ňader v rámci prevence rakoviny, nebo měla psychické problémy a extrémně hubla. Nyní se Jolie učí popasovat s životem sama.

"Začala jsem docházet na kurzy vaření. Nejsem si jistá, jak jsem na tom," přiznává. "Ale kuchyně je jedna z těch věcí, které chci dělat, když jste dobře usadil ve svém životě, abych se ve svém životě ustálila. Nějak jsem velmi netrpělivá a jsem trochu nemotorná, takže je velmi těžké zůstat v kuchyni, ale opravdu se snažím. Učím se i od dětí, vím, že když budu vařit všec ocení. Oni to prostě milují, ale obvykle převezmou kontrolu a řeknou mi, že něco mohu udělat lépe." usmívá se.

"Takže si myslím, že to může být zajímavá věc pro ženu, říkat,"Neumím vařit" , protože nyní všechny moje děti umí vařit velmi dobře."

Váš nejlepší recept? "Nemohu vařit dle receptu. Nejsem jeden z těch lidí, který rád dodržuje pravidla, takže jsem v tom trochu špatná."

Co byste chtěla vidět ve vaší budoucnosti? Zarazí se. "Když o tom přemýšlím, kde jsem byla před deseti lety, tak bych nevěřila, že se dostanu tam, kde jsem teď ve svém rodinném životě, manželství a mé kariéře," říká.

"Tento rok byl pro mě po emocionální stránce hodně těžký. Objevily se mi nějaké další zdravotní problémy. Takže musím navíc pravidelně monitorovat i svůj zdravotní stav. Někdy se cítím opravdu špatně. Ale opravdu se snažím stále usmívat, neztrácím úsměv na tváři. Vždycky je potřeba si uvědomit, že jsme obklopeni láskou," doplnila s tím, že hodně přemýšlí o své budoucnosti a už nesní o hloupostech jako dřív.

"V mém věku už si přeji jen to, abych byla opravdu zdravá a byla tu pro své děti," dodala.

revue.idnes.cz a jiné...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.