Designy blogu

Únor 2017

24. února 2017 v 13:18 | Irmik
Po roce "Vánoce" :D nevím, jak je to možné, ale už 3. rokem obměňuji vzhled blogu v únoru. Jak kdybych to měla už v sobě nějak naprogramované :D Tento vzhled byl ultra rychlý a je jednoduchý. Ve stylu nového parfému Mon Guerlain, když už tu máme tak krásné nové fotografie, škoda jich nevyužít. Jelikož bych nápad v hlavě, pracovalo se daleko rychleji.

Jak se Vám líbí?

Únor 2016

19. února 2016 v 10:07 | Irmik
Je to neuvěřitelné, ale je tomu rok, co tu byl minulý vzhled a po té černé, která tu byla tak dlouho, myslím že sladká růžová změna, co myslíte? Osobně růžovou nemám vůbec ráda, ale tady tu světloučkou zas nějakou dobu asi přežiju :p Původně jsem tedy chtěla použít hlavně fotky z Kids Choice Awards, ale protože se mi ta varianta nelíbila, nepovedla, udelala jsem vše jinak. Tak snad Angelo alespoň ocení tyto fotky v komentářích :D :D Moje tvorba vzniká metodou pokus omyl, tak nikdy není podle mých představ a vždycky z toho vznikne něco co překvapí i mě :D

Povodní návrh měl být takový


Takže ten nový vypádá nakonec takhle, není tak překombinováný, řekla bych, co myslíte?

Únor 2015

13. února 2015 v 18:14 | Irmik
Více jak rok a půl tu byl předešlý vzhled. Rozhodla jsem se s tím něco udělat. Nový dess sice není převratný a je překombinovaný, ale vzhledem k tomu, že jsem se nemohla rozhodnout, které fotky do něj zařadím, zařadila jsem jich více :-) Radost mám především z toho, že veškeré stínování tentokrát sedí. Jelikož jsem nad tím strávila celý dnešek, rozhodla jsem se vzhled nastavit a nechat ho tu. Snad Vás ta černá za chvilku nezačne štvát a zvyknete si ;) Přijímám chválu i kritiku :DD

Červenec 2013

8. července 2013 v 14:38 | Irmik
Je tomu už rok, co tu stále byl ten starý vzhled. Prostě jsem to nevydržela a musela zavzpomínat, jak se s tím PhotoFiltrem vlastně dělá :D Pak jsem taky nervila u nastavování vzhledu. I když to není úplně podle mých představ, už ho tak nechám, když mě to stálo tolik nervů a usilí. :D Ty kachle se mi nelíbí, myslela jsem, že tam nebudou ty světlé okraje mezi stránkou a pozadím a taky menu boxy měli být trochu jinak, dále to písmo se moc nevyvedlo. Ale naopak se mi líbí odkaz na galerii a konečně, kombinace nových fotek :-p Nj, co si člověk neudělá sám... a co vy na nový vzhled říkáte?

Červenec 2012

3. července 2012 v 21:48 | Irmik
Už je to dlouho co tu byl starý vzhled a protože je tu léto, tak nám úžasná Lucka z pandora-navi.blog.cz vytvořila krásný nový letní vzhled. Kompletně jsem ho nastavila a budu postupně pokračovat ještě v menších úpravách. Jak se Vám líbí?


Prosinec 2011

24. listopadu 2011 v 18:29 | Irmik
Ano, po necelém roce tu je konečně další vzhled, nemohli jste se dočkat? Já taky :D ale musím přiznat, že tenhle se mi 2x nepovedl. Už jsem byla zoufalá a z té oné zoufalosti jsem zplodila tohle :D Tak snad se některým trošku líbí. Takové ty hlavní úpravy jsem udělala a snad odkazy fungují, kdyby něco nešlo, kříčte ;) Ještě tedo musím dodělat např. obrázky ke komentářům, ale to zase jidny :-)

Prosinec 2010 lay

9. prosince 2010 v 21:15 | Irmik
vzhled
Jak jste si museli všimnout .. je tu nový vzhled. Tentokrát to není moje tvorba, ale o dess jsem požádala skvělou grafičku a moje aff WIWI. Která vyrábí krásné vzhledy a doplňuje je skvělými efekty! Tímto jí chci moc moc poděkovat. Tento vzhled se mi opravdu moc líbí! Jak se líbí Vám?

Nový dess jsem doplnila i já o nějaké drobnosti, upravila jsem pozadí textu v rozcestníkách, přidala animaci, obrázky ke komentářům a na poličce v záhlaví můžete sledovat aktuální fotky, které budu obměňovat.

2
1
gl
The Tourist

Květen 2010 layout

15. května 2010 v 10:42 | Irmik


A je tu zase nový vzhled, já vím...je to se mnou hrozné, ale tento se mi náramně líbí. Nevím jak se Vám zobrazuje, ale v Mozille Firefox by mělo všechno sedět :-) Takže pokud používáte Explorer, bohužel.

Zvolila jsem fotografie od Maria Testina, které jsem si v poslední době obzvlášť oblíbila. Nevěděla jsem do jakých barev jít, ale myslim, že kombinace světle modré a bílé je celkem dobrá. Menu nahoře se moc nezdařilo, takže možná ještě proběhnou nějaké úpravy-časem.

Ráda bych Vás upozornila, že rubriky WWW a SITE jsem spojila do jedné, tedy vše teď najdete v SITE. Víc přesuný jsem nedělala byl by v tom akorát zmatek.

Vaše názory si ráda přečtu v komentářich, jsem zvědavá :-)

PS: Rozcestníky ještě projdou takou "grafickou" úpravou, aby ladily se vzhledem.

Duben 2010

26. března 2010 v 22:59 | Irmik
Je tu další nový vzhled. Divíte se, že nevypadá moc "stránkovsky" jak jsem si přála? No, vytvářela jsem ho sama :D tak to bude asi proto... Ale beru ho spíše jen jako takový "dočasný", takže myslím, že toho opravdového, který by tu vydržel trochu dýl, se ještě dočkáme.
Malou změnou prošlo menu, havně co se týká Projects.

PS: Thora je osůbka, která mi trochu vypomohla a měla se mnou trpělivost. A proto jí patří můj dík ;-) 

jb

Únor 2010

29. ledna 2010 v 13:00 | Irmik
Trochu s předstihem sem dávám nový vzhled, protože jsem ho dokončila celkem brzy a nemohla jsem si ho nechat jen pro sebe, tak byl hned nastaven. Úprav se dočkalo z velké části i metu, hlavně co se týče Language, Top Affiliates a Projects. V této době má také svou velkou váhu část Forum, New Trailer a nově také Imprint. Zelenou jsem vybrala, protože už se osobně nemůžu dočkat jara, zima mi leze krkem, letos je opravdu velká!
Moc ráda si Vaše názory přečtu pod článkem. :-)


Prosinec 2009

20. prosince 2009 v 15:09 | Irmik
Zdravím všechny,
mám pro Vás takovou menší nadílku, vymyslela a umanula jsem si, že udělám nový vzhled....chtělo to něco zimního, vím, že ten předchozí byl moc pěkný a moc dlouho tu nebyl, ale bylo to dost dlouho na to, aby jsme si ho užili. Tento vzhed jsem dělala sama, není dokonalý. Každému nemusí sedět, jak vzhledově, tak velikostně, protože někteří z Vás mají Angie vpravo useklou, ale nevím už co s tím, upravovala jsem to už tolikrát, že to prostě budete muset přežít :D Ať už se Vám vzhled líbí nebo ne, budu ráda, když mi svůj názor napíšete do komentářů. Zatím se mějte krásně!
Irmik


Listopad 2009

1. listopadu 2009 v 17:29 | Irmik
Takže jsme se konečně dočkali. Je tu nový vzhled blogu. Ten minulý se mi zrovna 2x nepovedl a tak jsem přenechala dílko někomu jinému. Nový vzhled byl svěřen Nikithě, kterou tato práce baví a se vzhledem si vyhrála. A za sebe musím říct Nikčo, že se ti opravdu povedl a mockrát ti děkuju. Své názory zanechte v komentářích :-)


Září 2009

19. září 2009 v 14:49 | Irmik
Ano, po dlouhé době tu je nový vzhled blogu. Který mě na prvni pohled tedy vůbec neokouzlil, ale jelikož jsem s ním měla dost práce, rozhodla jsem se že ho přeci jen na blog dám. Chtěla jsem zabrousit do podzimu, ale ten připomínají snad pouze barvy hnědo-žlutá! V záhlaví pak vidíte fotky, pro magazín Harper's Bazaar. Vaše názory si ráda přečtu v komentářích.


Červen 2009

6. června 2009 v 11:59 | Irmik
Takže tu máme nový vzhled blogu....jakmile jsem ho sem vložila, příjde mi takový moc "bílý", nevím, možná budu ještě upravovat. Jinak si myslím, že je povedený. Nevypadá složitě (teda pro mě byl, no :D) a nově upravené menu se mi líbí ze všeho nejvíc. Vaše názory mi můžete napsat do komentářů.

Březen 2009

28. března 2009 v 17:19 | Irmik
Zdravím vás všechny! :D
Takže jsem konečně našla chvilku a udělala "jarní" vzhled blogu. Víc sem ze sebe nevymáčkla, na víc nebyl čas...snad ale nejste z tohoto vzhledu zklamaní, myslím, že celkem ujde. Možná že v průběhu ho ještě trochu změním....zatím nevím. Vaše názory prosím do komentářů ;)

Prosinec 2008

29. listopadu 2008 v 12:32 | Irmik
Změnila jsem vzhled stránky na takový více zimní. Také jsem rozdělila Rubriku na 2 části - to hlavní co se týká Angeliny najdete v horní liště pod záhlavím a Rubrics (others) najdete obyčejně v Menu. Tak snad se Vám design líbí, ráda si váš názor přečtu v komentářích ;)

Září 2008

31. srpna 2008 v 14:26 | Irmik
Vyrobila jsem nový design, snad se líbí. Snažila jsem se o barvy černé a bílé. Ta hlavní fotka je z filmu Gia. Přidělala jsem také popisky do menu!

Červenec - Srpen 2008

25. července 2008 v 10:00 | Irmik
Tento vzhled je má tvorba, strávila jsem u něj skoro celé odpoledne. Snad se vám bude líbit. Nemohla jsem se stále dočkat fotek dvojčátek, tak jsem tento desing vyrobila zatím bez nich x). Tak příště.

Květen - Červen 2008

29. května 2008 v 19:26 | Irmik
Takže, máme tu nový design, snad se vám všem líbí stejně jako mně. Tentokrát jsem ho nevyráběla já, ale Usher z tohoto blogu: http://usher-web.blog.cz/
Kromě vzhledu, vyrobil i ikonku. Moc děkuji!

Duben 2008

25. dubna 2008 v 18:41 | Irmik
Zase jsem změnila trošku Menu, přidala jsem tam nějaké pěkné pixely a trochu ho oživila. Snad se vám tento vzhled líbí :)
 
 

Reklama