Informace--Info

Rodokmen

22. února 2010 v 16:29 | Irmik & Nattynax
Tady jsem sestavila (myslím si) přehledný rodokmen Angeliny, když se podíváte, kam až sahá rod "Bertrand"?!? To je celkem úctyhodné. Také je zřejmé, po kom se asi jmenuje Angie tak, jak se jmenuje :D Celkem práce, Vám tedy povím ;-)


imagebam
Klik

NEKOPÍROVAT!

Barva očí

7. července 2009 v 17:16 | Irmik
Ačkoli si mnoho lidí myslí, že má Angelina Jolie modré oči, není to pravda. Tohle je práce grafiků. Angelina má ve skutečnosti oči světle zeleno-šedé. Takové jaké vidíte tady na fotkách:

Takové oči Ang nemá, to je pouze práce grafiků:

PS: Je jen málo fotek, kde má Angie svoji barvu očí.

Strava

11. dubna 2008 v 15:41 | Irmik
Takže jsem opsala nějaké články co se týká Angelininy stravy. Zdroje nejsou podloženy, znáte náš tisk :)
Story → Recept na štíhlost
Hollywoodské krásky nedají dopustit na japonskou kuchyni. Strava tvořená z rýže a plodů moře je nejen chutná, ale má také velmi málo kalorií. Herečka A.Jolie se přiznala, že právě japonské sushi tvoří velkou část jejího jídelníčku.

Plastika?!

9. dubna 2008 v 21:14 | Irmik
Rty

Fakta II.

8. dubna 2008 v 21:55 | Irmik
Fakta:
 • V roce 2003 převzala svoji první cenu (Citizen of the World Award) za práci jako Velvyslankyně dobré vůle.
 • Promovala na Beverly Hills High School ve věku 16ti let.

Závislosti a zlozvyky

24. ledna 2008 v 20:35 | Irmik
"ZÁVISLOSTI"Kouření

Co řekla: "Dost jsem kouřila, hodně jsem pila, trpěla jsem nespavostí a jako každý normální člověk jsem byla nevyrovnaná."

Teď,ale Angelina, hlavně kvůli dětem už nekouří. (teda údajně,podle časopisů ;)
I když podle mě nepřestala tak úplně, třeba při natáčení Smithovych a nebo Kauzi CIA jsou fotky, kdy kouří. Ovšem za poslední dobu pravděpodobně opravdu přestala a snaží se to odnaučit i Brada Pitta.

"ZLOZVYKY"

Kousání nehtů, rty....

"Když jsem byla malá,rodiče mi na konečky prstů museli sypat sůl a pepř.Hodiny jsem brečela,ale nepomohlo to",tohle jsem se dočetla v časopisech.

img254/592/863dx0.gif


Závěr: Zkrátka bez těchto věcí by Angelina nebyla Angelinou :D
Zdroje: časopisy a vše co vím :)
Výzva: Pokud jste si něčeho všimli nebo mi tu něco chybí písněte do komentářů a já to doplním.

Last updated: October 2010

Angelina bez make-upu

1. listopadu 2007 v 19:22
Angelina Jolie z natáčení filmu The Changeling - nejnovější fotky↓
Angelina,když byla mladší↓
A jinak jiné hvězdy pro srovnání.Myslím že Angelina je na tom podle ostatních hoodně dobře.Co myslíte vy??Pište do komentářů :)) ↓

Řekli o ní....

27. července 2007 v 10:38 | Irmik
↓Williard Carroll, režisér Playing by Hearth↓
"Její krása se dá srovnávat se Sophií Lorenovou, ale museli jsme dávat pozor, aby nezašla moc daleko. Lidi kolem sebe totiž dokáže dokonale poplést nebo dokonce obelhat."
↓Stephen Herek, režisér Life or Something Like it↓
"Je nesmírně a velmi osobitě vtipná."
↓Billy Bob Thornton, ,2.bývalý manžel↓
"Manželství s Angelinou nemohlo fungovat. Byla moc krásná, chytrá a dokonalá."
↓John Voight, její otec↓
"Jestli se Angie chce chovat jako zlá holka, je to její věc, ale osobně si myslím, že už to přehání. Ani náhodou není tak divoká, jak se tváří."
↓Brad Pitt,její přítel↓
"Její zasvěcení, její láska pro lidi na celém světě ... vážně si myslím, že dokáže inspirovat."
↓Colin Farrell↓
"K ničemi mezi námi nedošlo - bohužel. Cítím se jen šťastný, že jsem s ní mohl alespoň pracovat."
↓Billy Bob Thornton,2.bývalý manžel↓
"Co jsem vždycky viděl, byla sladká, zranitelná holčička, která byla neustále mojí kámoškou. Občas jsme si lezli na nervy, protože nám připadalo, že to bylo jediné, co lidi chtěli vidět."
↓Lindsay Lohan↓
"Radši bych se vyspala s Angelinou než s Bradem."

Angií a její postava a vzhled

2. července 2007 v 13:36 | Irmik

Obličej
Angelina má krásné, zelené,kočičí oči a velké, plné, smyslné rty. Její hnědé mírně zvlněné vlasy jsou orámovány spíše obdelníkovým obličejem. Pleť má Angelina dokonalou, jasně sem tam se objeví pupínek, ale to Ang vůbec neškodí.Na svůj věk Angelina nemá prakticky žádné vrásky,což je velké plus. Podívejte se na spousty celebrit, které jsou v jejím věku a jsou k nepoznání ;)

Úplná blbost:
Angelina Jolie i s Bradem Pittem byly označeny za celebrity s nejhorší pletí. (podle jednoho deníku)

Co Angelina řekla:
"Dnes slýchám ze všech stran komplimenty na svoje ústa. Dřív jsem své velké rty nenáviděla. Připadala jsem si jako nějaká příšerka z komiksových seriálů."
"Když jsem se narodila, měla jsem jen velké rty a malou hlavu. Vtipné je na tom to, že mé rty se od té doby vůbec nezvětšily."

Postava
Ang má pěkně štíhlou postavu i když v poslední době spíš pohublejší , ale není to žádná anorektická modelka. Myslím si, že její výška je tak akorát úměrná k váze a samozřejmě nemluvě o jejím dokonalém dekoltu, přirozená prsa jsou přeci nejkrásnější. ;)

Co Angelina řekla:
"Celý můj život zatím nestál za nic. Hollywood je odporné místo, všichni se tu zajímají o špatné věci. Třeba o krásu.",tendle výrok řekla Angelina už dávno.
"Myslím, že každá žena má v životě období, kdy se nenávidí. Mně se ale drobné chybičky zdají atraktivní a nechtěla bych vypadat jinak."
*Angelina je považována za nejsmyslnější, nejsvůdnější a nejvíce sexy ženu světa!!
Jak příšla k jizvám?
Na tuto otázku jsou 2 verze, ovšem nevím, která je ta pravdivá a jestli to je vůbec jedna z nich.
1.
"Bylo to v období, když Angelina měla kolem 14-16 let. To si začala hrát s noži v ložnici. Jednou v noci Angelina při sexu popadla nůž a začala řezat svého partnera. Totéž pak on dělal jí do té doby, než oba byli pokryti krví. Angelinu prý jejich společné dýchánky s punkáčem malém zabili. On vzal nůž a pořezal ji na krku a nořem jí vyryl písmeno X na paži a ještě ji málem probodl žaludek, Angie byla pak údajně převezena do nemocnice, kde strávila několik dní. Tak vyústil a skončil jejich divoký vztah."
2.
"Za své období temna považuje Angelina věk kolem 14-15 let. V té době si noži do kůže vyrývala prapodivné symboly. Jizvy po nich má dodnes."
*Přeberte si to jak chcete, každopádně Ang jizvy má ať už je získala jakkoli.....některé muže jizvy přitahují ovšem pro "ty druhé" je to prostě chyba na kráse.

Jak jde čas s Angelinou!

8. dubna 2007 v 21:19 | Irmik
x

Ikonka a fakta

28. prosince 2006 v 22:16 | Irmik a Nattynax

Citáty a co Angií řekla

8. prosince 2006 v 20:03 | Irmik
"Jsi mladá, jsi opilá, jsi v posteli, máš v ruce nůž a prostě se to stane." (reakce na obvinění, že řeže své partnery nožem!)

Tetování

6. srpna 2006 v 14:03 | Irmik
tetování
symbol


Platí: Ne, odstraněno a později přepsáno na modlitbu za Maddoxe.
Kde/Kdy: 1995-1996
Co: Japonský symbol smrti na levém rameni, který si Angelina nechala vytetovat prý proto, aby jí připomínal, že každý den se má žít naplno. Pravděpodobně toto tetování bylo jedno z jejích prvních.
modlitba za Maddoxe

Platí: Ano
Kde/Kdy: 23.4.2003
Co: Pět svislých čar psaných khmersky, které mají chránit před smůlou a neštěstím především jejího syna Maddoxe, umístěny na levé lopatce. Čáry tetoval umělec Ajan Noo Kanpai metodou sak jan, od něj si nechala Angie později vytetovat tygra na zádech. Umělec tetoval Ang v hotelu Pathum Than nedaleko Bangkoku a tetování trvalo 15 minut.

"Každá z 5ti řad má svůj vlastní účel. První řada ochraňuje před nespravedlivým trestem a události ovlivňuje ve váš prospěch, druhá řada chrání před smůlou a nepříznivými vlivy špatného postavení hvězd, třetí řada chrání před černou magií a kletbou, čtvrtá řada zesiluje a přitahuje štěstí a úspěch v životě, pátá řada pro majitele získává charisma a přitažlivost opačného pohlaví a zároveň umocňuje účinek čtvrté řady. Opakováním 5-ti Buddhových manter se posiluje moc tohoto tetování: Namo Putta Ya Na Metti, Mo Putta Ya Na Na Metti, Putta Ya Namo Na Metti, Ta Ya Namo Put Na Metti, Ya Namo Putta Na Metti."
symbol

Platí: Ne, odstraněno a změněno na citát.
Kde/Kdy: 1995
Co: Čínský symbol statečnosti a kuráže, kterého měla Ang na levém předloktí. Stejné si nechal vytetovat také její tehdejší manžel Jonny Lee Miller.
čára

Platí: Ne, změněno na arabský nápis.
Kde/Kdy: asi 2003
Co: Čára na pravém předloktí navržená Angelinou a jejím exmanželem Billym Bobem Thorntonem. (Pravděpodobně měla znázorňovat rozpad tohoto manželství.)
arabský nápis

Platí: Ano
Kde/Kdy: 2004
Co: Změněná linka výše. Arabský nápis, který znamená ,,síla vůle"-,,odhodlání".
dráček na břiše

Platí: Ne
Kde/Kdy: 1997, Amsterdam
Co: Modrý dráček, kterého si prý Angelina nechala dělat, když byla opilá. Další den ji to mrzelo, proto ho o několik měsíců později změnila na černý kříž.
+ s nápisem

Platí: Ano
Kde/Kdy: 1999-2000
Co: Velký černý kříž a věta psána latinsky: "Quod me nutrit me destruit" - "Co mě živí, to mě také ničí".
znaky


Platí: Ano
Kde/Kdy: asi 1996-1997
Co: Dva domorodé znaky na zádech (pod drakem). Jedno z prvních Angelininých tetování.
okno

Platí: Ne, přetetováno ocasem velkého tygra.
Kde/Kdy: asi 1999
Co: Okno vytetované na zádech (mezi drakem a domorodými znaky). Ang si ho nechala vytetovat prý proto, že vždy když někde je kouká se z okna a přeje si být jinde.
drak
Platí: Ano
Kde/Kdy: asi 1998
Co: Velký drak dole na zádech, pod ním symbol okno a ještě níž dva domorodé znaky. Drak symbolizuje sílu, loajalitu a starostlivost. Ženy s tímto tetováním velmi ochraňují svoji rodinu.
tygr

Platí: Ano
Kde/Kdy: 8.7.2004, Bangkok
Co: Velký tygr měřící 30 cm s textem dole na zádech. Tohohle tygra tetoval mistr Ajan Noo Kanpai metodou sak jan, ten ho požehnal, aby Angelině přinesl štěstí, moc, sílu, úspěch a ochranu před nehodami.
dráček a nápisem Billy Bob

Platí: Ne, změněno na souřadnice, kde se narodily Angelininy děti a Brad.
Kde/Kdy: 1998 drak a později v r. 2000 nápis.
Co: Dráček na levém rameni, nad kterým později přibylo jméno jejího druhého manžela-Billyho Boba Thorntona. Po rozvodu si ho nachala zase odstranit, ale i s drakem.
souřadnice

Platí: Ano
Kde/Kdy: 2008
Co: Souřadnice představující zeměpisnou délku a šířku Etiopie, Kambodže, Namibie a Vietnamu, Francie - prostě rodiště Angelininých dětí.

N11 ° 33'0 "E104 ° 51 '00" Maddox
N09º 02' 00" E038º 45' 00" Zahara
S22° 40' 26" E014° 31'40" Shiloh
N10° 40' 00" E106° 41'40" Pax
N43° 41' 21" E07° 14'28" Knox
N43° 41' 21" E07° 14'28" Vivienne
h

Platí: Ano
Kde/Kdy: asi 1998
Co: Písmeno H na levém zápěstí, pravděpodobně představuje začáteční písmeno druhého jména jejího bratra Jamese Haven. Nebo také tehdejšího přítele Timothy Huttona.
nápis

Platí: Ano
Kde/Kdy: Únor 2004
Co: Nápis know your rights za krkem znamená "Znám (nebo pozdej) svá práva".
XIII

Platí: Ano
Kde/Kdy: Červenec 2003
Co: Římská číslice 13 při loktu levé ruky. Co číslo 13 může znamenat je vysvětleno TADY!
datum

Platí: Ano
Kde/Kdy: 2007, Chicago
Co: Na lévé ruce hned vedle tetování XIII (13) přibylo Angelině tetování V MCMXL (5/1940). Když se toto tetování spojí vznikne z toho datum 13/05/1940. A co tetování znamená? Datum prvního projevu PRO VÍTĚZSTVÍ, to znamená V jako Viktoria. Jde o první svobodný projev v Mnichovském senátě. Projev Winstona Churchilla.
Více o významu→ZDE
Za informaci děkuji Lucce
citát

Platí: Ano
Kde/Kdy: 1999
Co: Citát Tennesseeho Williamse "A prayer for the wild at heart kept in cages" - "Modlitba za všechna divoká srdce držená v klecích", na levém předloktí. Pořídila si jej po té, co natočila film Narušení.
M

Platí: Ne, pravděpodobně odstraněno nebo nebylo tetované.
Kde/Kdy: 2007
Co: M, tetování které zdobí Angie pravou ruku by mělo nejpravděpodobněji vystihovat jméno, její mámy Marcheline Bertrand.
symboly-orámování

Platí: Ano
Kde/Kdy: 2008
Co: Symboly/ohraničení, které si Angelina nechala vytetovat u tetování souřadnic, data, citátu, nápisu na krku a modlitbě za Maddoxe na levé lopatce. Co se týká významu, pravděpodobně se původně jednalo o kresby dětí nebo Brada.
Platí: Ano
Kde/Kdy: 2009-2010
Co: Pravděpodobně jde o text WHISKEY BRAVO. Význam je nejspíše spjat s tím, že Angie i Brad jsou licencovaní piloti a nápis vyjadřuje v letecké abecedě idiciály "William Bradley Pitt". Nachází se na vnitřní straně pravého stehna.
Platí: Ano
Kde/Kdy: 2014
Co: Báseň v perštině. Podle informací, se jedná o výňatek básně o Rumi, který zní 'There exists a field, beyond all notions of right and wrong. I will meet you there,' přeložit jej můžeme jako "Existuje zde pole, mimo všechny pojmy dobra a zla. Sejdeme se tam " Citát nejspíš patří Bradovi, který má podobné tetování na pravé paži.
Platí: Ano
Kde/Kdy: 2015-2016
Co: Symbol od mistra Ajan Noo Kanpai tetovaný metodou sak jan, slouží na "ochranu a vytváří velmi dobré energetické podmínky pro obyvatele domu a naopak nepříjemné až nesnesitelně působí na osoby se zlým úmyslem. Toto energetické pole působí i na přírodní (atmosférické) jevy jako je ochrana před poničením přírodními živly." Brad si také nechal udělat podobný a sice na hrudi v únoru 2016, kdy se nechala tetovat dále i Angelina.
Platí: Ano
Kde/Kdy: únor 2016
Co: Symbol pěti vrcholů uprostřed zad mezi lopatkami a také mříž na pravé lopatce pochází taktéž od mistra Ajan Noo Kanpai metodou sak jan. Jedná se pravděpodobně rovněž o ochranná tetování "pozitivně ovlivňuje pocity a činy druhých vůči nositeli tetování a také nositele chrání před zlem".
Platí: Ano
Kde/Kdy: únor 2016
Co: "Šachovnice" od mistra Ajan Noo Kanpai tetovaný metodou sak jan. Podobně, jako výše uvedené. Při použití stejného inkoustu byli Angie a Brad vázáni symbolicky jako manžel a manželka. Další článek, který jsem napsala k novým tetováním najdete ZDE.

Zdroj: thajsko-kambodza.cz

Zajimavosti o Ang

14. května 2006 v 16:05 | Irmik a Nattynax

Ocenění

13. května 2006 v 21:22 | Irmik
Největší úspěch Angelina sklidila za vedlejší roli ve filmu Girl interrupted/Narušení , kdy získala Oskara!! Když došla na pódium, aby si převzala cenu od James Coburn začala mluvit: "Divím se, že taky nahoře ještě nikdo neomdlel. Je to...je to...pro mě šok." VIDEO
VÍTĚZSTVÍ:
 • 2008
 1. Santa Barbara International Film Festival (Santa Barbara mezinárodní filmový festival) - ocenění za vyjimečný výkon ve filmu Síla srdce
 • 2007
 1. EDA Female Focus Awards - cena za humanitární aktivitu
 2. Halfway of the Year Awards - nejlepší herečka - Síla srdce
 3. Women Film Critics Circle Awards - cena za hraní a aktivitu
 4. Women Image Newtork Awards - vyjímečná herečka - Síla srdce
 • 2006
 1. MTV Movie Awards - nejlepší body - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 2. NRJ Ciné Awards - nejlepší polibek - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 • 2005
 1. People's Choice Award - oblíbená ženská akční filmová hvězda
 2. Teen Choice Awards - vybraná filmová herečka: Akční/Dobrodružný/Thriller - Mr. and Mrs. Smith
 3. Teen Choice Awards - vybraný filmový lhář - Mr. and Mrs. Smith
 4. Teen Choice Awards - vybraný filmový rachot - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 • 2001
 1. Blockbuster Entertainment Award - oblíbená herečka - 60. sekund
 • 2000
 1. Academy Awards - nejlepší herečka ve vedlejší roli - Narušení
 2. Blockbuster Entertainment Award - oblíbená herečka ve vedlejší roli - Narušení
 3. Broadcast Film Critics Awards - nejlepší herečka ve vedlejší roli - Narušení
 4. Golden Globe - Best Supporting Actress - nejlepší herečka ve vedlejší roli - Narušení
 5. Award from Hollywood Film Festival - herečka roku
 6. Screen Actors Guild Award - nejlepší herečka ve vedlejší roli - Narušení
 7. ShoWest Award - nejlepší herečka tohoto roku ve vedlejší roli
 • 1999
 1. Screen Actors Guild Award - nejlepší herečka - GIA
 2. Golden Satellite Award - nejlepší herečka - GIA
 3. Golden Globe - nejlepší herečka - GIA
 • 1998
 1. L.A. Outfest - tiskový výrok - nejlepší herečka - GIA
 2. National Board of Review - průlomový herecký výkon - Srdce ti napoví/Podoby lásky
 3. Golden Globe - nejlepší herecký výkon ve vedlejší ženské roli - George Wallace
NOMINACE:
 • 2008
 1. Golden Dlobes - nejlepší ženský herecký výkon za filmové drama - Síla srdce
 2. Critics Choice Awards - nejlepší herečka - Síla srdce
 3. Online Film Critics Awards - nejlepší herečka - Síla srdce
 4. Screen Actors Guild Awards - cena za ženskou hlavní roli - Síla srdce
 5. NAACP Awards - vyjímečná herečka ve filmu - Síla srdce
 • 2007
 1. Teen Choice Awards - vybraná filmová herečka - Síla srdce
 2. Satellite Awards - herečka ve filmovém dramatu - Síla srdce
 3. Dallas Fort Worth Film Critics Awards - nejlepší herečka - Síla srdce
 4. Chicago Film Critics Awards - nejlepší herečka - Síla srdce
 • 2006
 1. MTV Movie Awards - nejlepší polibek - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 2. People's Choice Awards - oblíbená ženská akční herečka
 3. People's Choice Awards - oblíbená ženská filmová hvězda
 4. People's Choice Awards - oblíbená na plátně - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 • 2005
 1. Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films - nejlepší filmová herečka ve vedlejší roli - Svět zítřka
 2. Teen Choice Awards - vybraná filmová chemie - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 3. Teen Choice Awards - vybraná filmová taneční scéna - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 4. Teen Choice Awards - vybraný filmový Liplock - Mr. and Mrs. Smith (sdílela cenu s Bradem)
 5. Teen Choice Awards - vybraná filmová děsivá scéna - Zloděj životů
 • 2002
 1. Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films - nejlepší herečka - Tomb Raider
 2. MTV Movie Awards - nejlepší ženský výkon - Tomb Raider
 3. MTV Movie Awards - nejlepší boj - Tomb Raider
 4. Kids' Choice Awards - oblíbená ženská akční hrdinka - Tomb Raider
 • 2001
 1. Empire Awards - nejlepší herečka - Narušení
 2. Teen Choice Award - film - vybraná herečka - Tomb Raider
 • 2000
 1. Blockbuster Awards - oblíbená herečka - Sběratel kostí
 2. Blockbuster Awards - oblébená herečka ve vedlejší roli - Narušení
 3. Chicago Film Critics Awards - nejlepší herečka ve vedlejší roli - Narušení
 4. Teen Choice Awards - film - vybraná herečka - Narušení
 5. Teen Choice Awards - film - Narušení
 • 1999
 1. Hollywood Film Festival - herečka roku
 • 1998
 1. Emmy - vyjimečná hlavní herečka - GIA
 2. Emmy - vynikající herečka ve vedlejší roli - George Wallace
 • 1997
 1. CableACE Awards - herečka ve vedlejší roli - George Wallace

Last updated: December 2008

Biografie Angií

12. května 2006 v 20:44 | Irmik a Nattynax
ANGELINA JOLIE - ŽIVOTOPIS
celé/rodné jméno: Angelina Jolie Voight (Voight později zrušeno)
datum narození: 04.06.1975
místo narození: Los Angeles, California, USA
zaměstnaní: herečka, režisérka, modelka, vyslankyně dobré vůle UNHCR
znamení: Blíženci


Životopis:
 
 

Reklama