Od červenec 2009 až květen 2010

Párty s přáteli v Malibu, Kalifornie, 29.5.2010

30. května 2010 v 13:57 | Irmik

Angelina a Brad uspořádali večírek ve svém sídle v Malibu, sobota, 29.5.2010. Brad popíjel Margaritu, zatímco Angelina si četla The Week magazín, který zveřejňuje globální novinky. Časopis je spíše pro čtenáře s politickými názory.

Pax a Maddox byly spatřeni, jak si užívají vodních radovánek.

Paparazzi nedávno vyfotili auto, které vezlo trampolínu pravděpodobně na oslavu narozenin Shiloh do jejich domu v Los Feliz.Happy Birthday Shiloh

27. května 2010 v 19:07 | Irmik
shil

Co je? ... :-(

25. května 2010 v 16:15 | Irmik
Nedávno jsem se potýkala s pocitem jiných osob, že je blog už prostě nebaví, sama začínám mít ten pocit (né, že bych ho nikdy předtím neměla, ale vždy jsem to překousla a pak to bylo zase v pohodě). Ovšem teď je to po 1. co Vám to tu vůbec ofic píšu, protože už je to vážně "na hraně".

Slíbila jsem několik úprav začátkem května, některé jsem stihla jiné ne. Jednoho posledního odpoledne jsem si sedla a zpracovala takovou biografii Angelininy rodiny zde. Která nebyla zrovna nejlehčí. Sice máme teprve úterý a já jej zveřejnila v neděli, avšak výjimečně pociťuji velký nezájem z Vaší strany (nevím, čím to je). Děkuji tomu, kdo k článku:
Otec,matka a bratr dal alespoň to hodnocení. 

Takže Vám chci jen sdělit, že vše co jsem slíbila a nestihla beru zpět. Nezlobte se, ale mám na práci taky něco jiného.

Pokud se objeví novinky, hned je zde najdete, nic jiného však nečekejte. Opravdu je to jen můj postoj k dané věci, nikdo v tom konkrétně "prsty nemáte".

Přeji pěkný - nedeštivý - den.

a2

Upravené články

23. května 2010 v 13:14 | Irmik
Velké úpravy a změny proběhli v těchto článcích.

j
Menší úpravy tady:

Akasha, LA

22. května 2010 v 12:35 | Irmik
la
Brad Pitt se objevil v LA (pravděpodobně čtvrtek nebo pátek večer). Zašel na večeři se svými přáteli do restaurace Akasha v Culver City. To znamená že celá rodina bude pravděpodobně zpět z Evropy v USA.

PS: Už tomu přestávám věřit, že se pár ještě objeví v Cannes. :-(

Restaurant

21. května 2010 v 15:47 | Irmik
imagebam.com

Pár Jolie-Pitt těsně před odjezdem z Benátek (pravděpodobně na ostrov Santorini) navštívil ještě jednu oblíbenou restauraci. Z romantické večeře v Hostaria da Franz se objevila jedna fotografie, kde je pár zachycen spolu s  majitelem restaurace. Tento podnik navštívil už také např. Nicolas Cage, Monica Bellucci, Laura Dern, Helen Hunt, Shaggy nebo Elijah Wood.

Regina Řandová z Boty Melichar je česká Angelina Jolie

20. května 2010 v 17:56 | Irmik


Včera 05:00
SERIÁL: Blesk.cz odstartoval velký seriál o tom, jak se změnily dětské filmové hvězdy. Každý den přinášíme jeden velký příběh. Další na řadě je Regina Řandová (43), Jolanka z Boty jménem Melichar. Co filmová Jolanka dělá dnes a jaký byl její osud?

Česká Angelina Jolie

Dodnes je největším úspěchem Reginy Řandové film Bota jménem Melichar, kterou už ji nikdo neodpáře. "Pokaždé, když mám narozeniny, nebo mi chce někdo udělat radost a být originální přinese mi stříbrné boty Hromnice," směje se Regina a tvrdí, že má doma už pěknou sbírku. Dodnes ji na ulici a úřadech poznávají nejen podle tváře, ale i hlasu.
Regina Řandová propůjčuje svůj hlas americké herečce Angelie Jolie a drží se dabingu. "Myslím, že Angelinu jsem dělala snad v pětadvaceti filmech
z třiceti, co jsou u nás v distribuci. Většinou už mi ji dabingoví režiséři dávají. Angelina je moje," směje se dabérka, která původně vystudovala konzervatoř v Praze.

Hlas z rádia, telefonu i reklamy

"Po konzervatoři jsem točila inscenace, pohádky, Dobrodružství kriminalistiky a v Bylo nás šest jsem milovala Davida Matáska," vzpomíná Regina. Pět let byla i v angažmá v divadle na Kladně, kde se seznámila se svým prvním manželem a narodil se jí syn Čestmír.Po porodu se už Regina do divadelního angažmá nevrátila.
Hrála i v muzikálu Jeptišky a v Liberci v Orfeovi v podsvětí a nakonec zakotvila v dabingu. "Momentálně mě živí můj hlas. Dabing, upoutávky v rádiu Regina, osm let jsem byla hlas jednoho operátora a reklamy." Občas si Reginu nějaký režisér vytáhne. "Není toho moc, objevila se třeba v Kriminálce Anděl, moje obživa je hlavně můj hlas."

Jako malá chtěla být baletkou nebo zpěvačkou

Jako malá chodila do baletu a dramaťáku, hrála dětské divadlo. Ve svých holčičích snech nevěděla, jestli chce být baletkou, nebo herečkou. Byla taková blonďatá princezna, která chodila i na hodiny zpěvu a uvažovala i o dráze zpěvačky asi jako každá malá holka.

Rodiče jejímu přání nebránili, vydat se na uměleckou dráhu nebránili. Šla tedy ke zkouškám na konzervatoř. Na herectví se zkoušela dostat například spolu s Terezou Brodskou, Martinem Zounarem, Nelou Boudovou nebo Mahulenou Bočanovou. Její vstup na tuto školu byl netradiční.

Na konzervatoř ji vzali rovnou do druháku

První rok Řandovou nevzali, protože jí pan profesor Vala řekl, že je to silný ročník a že už se tam nevejde. Na jeho radu začala studovat první ročník jinde a pak ať to zkusí rovnou do druháku. Regina šla tedy na gymnázium, v prvním ročníku natočila už zmíněnou hlavní roli Jolanky ve filmu Bota jménem Melichar. Další rok prošla opět talentovými a přijímacími zkouškami a vzali ji skutečně rovnou do druháku.

Řandová se tak potkala se stejnými spolužáky, se kterými dělala přijímačky poprvé. Pro Reginu nastalo období, kdy trávila během studia hodně času v televizi na Kavčích horách, kde natáčela pohádky a inscenace. Potkaly ji samozřejmě i role princezen. V mnoha reprízovaných pohádkách ji právě jako princeznu můžete spatřit i dnes. Pět let byla v angažmá v divadle v Kladně. Od roku 1993 pracuje tzv. na volné noze.

Fakt, že už není vidět v televizi ji nemrzí


To, že zmizela z obrazovky, Reginu vůbec nemrzí. Říká, že "své chvíle slávy" si už odbyla v dobách, kdy byla obsazovaná hodně. Regina Řandová dnes hlavně dabuje. Hrála například v divadle pro děti s Divadlem bez opony, diváci ji mohli vidět i na jevišti libereckého divadla. Řandová je vdaná, má sedmnáctiletého syna Čestmíra Řandu (její první manžel byl totiž Čestmír Řanda ml., divadelní kolega).

Autor: Hana Pokorná, gam, Alena Němečková, blesk.cz

Day X Salt

18. května 2010 v 19:36 | Irmik

Day X Salt

Kdo je Salt? To doopravdy ještě nikdo neví, kromě výrobců. Proto můžete pátrat po Salt s novou hrou od Sony. Nicméně byl také vydán trailer, kde se nám autoři pokusili vysvětlit o čem hra je.

Film vypráví příběh agenta CIA, Evelyn Salt (Jolie), která kdysi přísahala, že bude sloužit a ctít svou zemi, teď byla obviněna, že je ruský přeběhlík-špionka. Salt prchá před svými nepřáteli  s využitím všech svých schopností a zkušeností jako tajný agent. Zároveň pro ochranu svého manžela musí uniknout před svými kolegy ze CIA.

"Salt" režíroval Phillip Noyce. Vzhledem k tomu, scénář napsal Kurt Wimmer a Brian Helgeland.

Hra nabízí uživatelům devět misí. Takže pokud jste již fanoušek, neměli byste přestat hrát tuto hru. Těšíme se na Salt ve všech aspektech.

Salt - Posters

16. května 2010 v 19:05 | Irmik
Plakát k filmu Salt:

Santorini

15. května 2010 v 9:03 | Irmik
V poledne v úterý 11. května Brad Pitt a jeho rodina přistáli na ostrově Santorini, Řecko. Letěli soukromým letadlem a ubytovali se v luxusním hotelu ve Fira, která má úžasný výhled na útes do moře.

Pár Jolie-Pitt měli zabráno sedm luxusních apartmánů v hotelu, jejichž ceny se pohybují mezi 500 a 1500 eur. Soukromé bazény, posilovna a masáže jsou samozřejmostí. Nicméně, oni požádali o ochranu osobních údajů.

Ostrované viděli Jolie-Pitt rodinu na procházce ulicemi Caldera. Jedna dívka tvrdí, že viděla pár kolem 6:00 a 7:00 ráno, zatímco si fotili sopky. Angelina byla viděna jak má na sobě dlouhé šaty a sandály a Brad měl na sobě tričko v havajském stylu a bermudy, taktéž se těšil z krásy ostrova.

Středomořské pokrmy - plody a místními pochoutky určité pár také ochutnal. Rodina strávila několik hodin na lodi s přáteli.

Pár s dětmi opustil ostrov údajně dopoledne ve středu.


Zdroj: madata.gr

Gallery Update #03 - Salt

15. května 2010 v 8:53 | Irmik
free image hostfree image host

Nové, krásné fotky k filmu Salt. Vřele doporučuji navštívit oficiální stránku, protože tam proběhlo mnoho změn!


Kung Fu Panda 2

14. května 2010 v 22:04 | Irmik
Kung Fu Panda 2: The Kaboom of Doom

Kung fu panda

Chystá se pokračování jednoho z nejlepších animovaných filmů od DreamWorks. Práce na Kung Fu Panda 2 oficiálně začala a film bude uveden 3.6.2011. Vrátí se jak Jack Black (Po) tak Angelina Jolie (Tygřice) ale i další bojovníci kung fu, které jsme mohli již vidět v prvním Kung Fu Panda.

Po, který je největší fanoušek kung fu, tak pokračuje cestou za vyvolenými a splní tak starobylé proroctví. Scénáristi Jonathan Aibel a Glenn Berger, kteří se podíleli na výrobě prvního filmu se vrácí, ovšem o úpravu původního scénaře pro KFP2 se měl nedávno postarat Charlie Kaufman. Jennifer Yuh Nelson, který byl hlavou příběhu prvního filmu převezme tentokrát režii.

"V Údolí klidu se oběví nový darebák se zbraní tak silnou, že ohrožuje samotnou existenci kung fu a jejich svět. Po (Jack Black), Shifu (Dustin Hoffman) a pětice misturů kung fu (Angelina Jolie, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross a Jackie Chan) obhajují to, co z kung fu znají. Po v tomto filmu musí čelit své minulosti."

Kung Fu Panda 2 bude uveden přímo v 3D.
NEKOPÍROVAT!

Angie v žebříčcích

14. května 2010 v 19:36 | Irmik
Časopis Maxim Hot 100 v roce 2010

Seznam nejkrásnějších žen na světě provádí každoročně časopis Maxim. První místo obdržela pro rok 2010 zpěvačka Katy Perry. Top 10 list obsadili Brooklyn Decker, Zoe Saldana, Blake Livelyová, Megan Fox, Rihanna, Elisabetta Canalis, Olivia Munn, Kim Kardashian a Marisa Miller.

Jiná jména se objevují také v seznamu: Alessandra Ambrosio, Britney Spears, Angelina Jolie (35) Milla Jovovich,  Christina Aguilera, .. a další.

Jolie a Monroe: Nejvíc sexy ženy všech dob

Více než 60.000 čtenářů hlasovací stránky Fox411.com, zvolili Marilyn Monroe nejvíc sexy celebritou všech dob. Monroe má více než 10.000 hlasů nebo-li 16% z celkového počtu.

Na druhém místě byla moderní Angelina Jolie, která získala téměř 9.000 hlasů což představuje 14% z celkového počtu. Zajímavé je, že Angelina Jolie byla jediným zástupcem 'nové tváře. Zůstala tak v první pětce a překonala legendy jako jsou Sophia Loren, Raquel Welch a Elizabeth Taylor.

Angelina Jolie je nominována na MTV Movie Awards

Angelina Jolie byla nominována na MTV Movie Awards v letošním roce 2010 v kategorii "Biggest Badass Star". Angelina zde soutěží za její roli ve filmu "Salt". Předání ocenění se bude konat v Los Angeles 6. června. Této akce se zůčastní mnoho známých tváří. Tak držme Angi palce. Hlasovat pro ni můžete na těchto stránkách. Ovšem musíte se nejdříve bezplatně zaregistrovat.

PS:
 • James Haven Voight bratr Angeliny Jolie oslavil 11.5.2010 své třicátésedmé narozeniny. Dodatečně mu přeji vše nejlepší :-*
 • Festival v Cannes již začal ve středu 12.5.2010. "Tree of Life"
  Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří se zůčastnili festivalu v minulých letech by letos měli také přijet. Brad by měl totiž přijet na premiéru filmu "Tree of Life" v režii Terence Malick.
 • Angelina s Bradem vydali nové ozdůbky do kolekce Asprey - jsou to manžetové knoflíčky, více čtěte ZDE

Cannes banner

13. května 2010 v 20:54 | Irmik
Na jednom hotelu zvaném "Carlton" v Cannes již můžeme vidět visící upoutávku k novému filmu Angie - Salt. Pár Jolie-Pitt by se měl v Cannes objevit v období od 12.5.2010 (středa) až do 23.5.2010, kdy se zde bude konat filmový festival.


Podle zpráv (nebo snad zvěstí?) by měl hollywoodský pár Brad Pitt a Angelina Jolie spolu se svými dětmi být od úterního večera na ostrově Santorini. Pár údajně pobíval v luxusním hotelu, kde nebyl rušen žádnými paparazzi. Angelina si toto místo prý oblíbila, když natáčela Tomb Raider 2.

Angie opustila Benátky

10. května 2010 v 7:15 | Irmik
Update:

Podle zpráv Angelina odletěla z Benátek v úterý 4.5. kolem 23hodiny. Pár vzal soukromý let z letiště Marco Polo, Itálie a údajně zamířil do Spojených arabských emirátů, uvádí jeden zdroj z Twitteru. Angelina má údajně natáčet ještě poslední scény k filmu The Tourist v Thetis, Francii. Ve městě Benátky však nadále zůstává Johnny Depp. Místo natáčení muselo být změněno kvůli počasí. 9.5. byl pár Pitt-Jolie prý spatřen v Kataru, kde navštívil jednu nadaci (Qatar Orphan Foundation) . Potvrzené zdroje však nejsou, chybí fotografie.

Zvěsti o tom, že Angelina chce adoptovat další dítě jsou asi nemožné, protože v těchto zemích (např. v Afghánistánu, Bangladéši, Irák, Izrael, Kuvajt, Pákistán, Katar, Saúdská Arábie a další) není osvojení povoleno přistěhovalcům.

Takže snad se nám Angie zase ukáže. A ještě jedna dobrá zpráva, mohli by jsme ji spolu s Bradem vidět na letošním festivalu v Cannes, který začne 12.5.2010 ve středu.

Nic nového...

9. května 2010 v 19:17 | Irmik
Zdravím všechny návštěvníky a fanoušky Angie,

jak jste si mohli všimnout, od čtvrtka jsem nic nepřidala. A důvod? No, není čas. Mám spoustu plánů co tu chci změnit, ale jejich realizace zabere dost času. "Musíme pokračovat postupně k cíli." Ovšem co se týká novinek, ty přidávám vždy - hned jak se nějaké objeví. Teď však žádné nebyly, takže píši tento článek, abych Vás trošku navnadila a abyste to se mnou hned nezabalili :D

Teď budu mít konečně na nějaký čas pokoj od školy, ještě však musím přežít jeden týden písemek, ten začíná zítra a pak odevzdání jené práce.
No a sláva - 14 dní praxe. Ani nevíte, jak moc se těším. (i když si tak úplně neoddychnu, bude to přeci jen lepší)

A co plánuji postupně upravovat? Tak, chtěla bych začít vzhledem, jeho tvorba už se chýlí ke konci. Jsem opravdu blázen, já vím, tento zde zase dlouho nevydržel, ale na tom novém jsem si dala zvlášť záležet a řekla bych že vypadá k světu, i když jsou zase věci, které mi na něm nevyhovují. Slibuji, že ho nechám opravdu dýl :D

Pak bych ráda udělala některé z těchto věci, podle toho, jak je stihnu. Je jasné, že na všechny se asi zase nedostane:
 • Rozcestníky v Galerii (hlavně co se filmů týká)
 • Rozcestníky tady na blogu, aby ladily s novým vzhledem
 • Posunout se dál v Galerii-části Paparazzi
 • Upravit hromadu článků na které se tu tak trochu zapomnělo
 • Nový článek do "Zajimavosti k filmům", který už jsem kdysi slibovala
 • Pokud se k tomu dostanu, tak i upravit zase nějaké ty filmy
Takže mi držte palce, ať to ještě ten týden přežiju. pá

Malá ukázka k vzhledu:

3
Irmik

Fotečky Knoxe a Vivi na balkonu, Salt

6. května 2010 v 7:04 | Irmik
free image host

Fotky ze 4.5.2010, Benátky, na balkonu s Knox a Viv. Vivienne vypadala úžasně a o zábavu se postaral lesk na rty :D

Gallery Update #02 - The Tourist, Salt

4. května 2010 v 18:46 | Irmik

Angelina natáčela v Benátkách v pondělí (3. května), Itálie.
34- roční herečka klábosila s členy štábu mezi scénami - Angie na fotkách nese nákupní tašku Ferragamo!

Přichází také zpráva, že Angelina v poslední době odmítá veškeré společenské akce a odmítnutí argumentuje tím, že natáčí v Evropě. Angie byla např. pozvána do Bílého domu na večeři ve Washingtonu, DC. Zasvědcený říká, "že natáčení filmu není důvod, proč by se neměla účastnit takových akcí. Nešla, protože než by byla víkend mimo, raději tráví svůj čas pomoci těm, kteří ji skutečně potřebují, než seděním a popíjením šampaňského." Obrázek si udělejte sami :D

The Tourist on set today

3. května 2010 v 17:30 | Irmik
tt
Jak můžete vidět, natáčení The Tourist pravděpodobně ještě nekončí, jak jsem hlásila. Tak doufejme, že se nám Angelina na place ještě párkrát ukáže :-) Fotky z dneška 3.5.2010 v Benátkách

100 Hottest Celebrity Couples of 2010

1. května 2010 v 14:38 | Irmik


Angelina a Brad se umístili na 3. místě v žebříčku 100 nejlepších párů Hollywoodu. Žebříček sestavila stránka zimbio.
 Deset nejlepších můžete vidět zde:

1. Victoria and David Beckham
2. Beyonce and Jay-Z
3. Brad Pitt and Angelina Jolie
4. Gisele Bundchen and Tom Brady
5. Johnny Depp and Vanessa Paradis
6. Tim McGraw and Faith Hill
7. Gwen Stefani and Gavin Rossdale
8. Justin Timberlake and Jessica Biel
9. Seal and Heidi Klum
10. David Bowie and Iman


 
 

Reklama