Zajímavosti k filmům

Salt herci a zbraně (unfinished)

9. srpna 2010 v 14:01 | Irmik
Angelina Jolie - Evelyn Salt

Kdo?: Ruská špionka? To je zatím záhada. Je Salt opravdu dvojitá agentka? Tohle se dovíme až na konci filmu.
Post: Operační důstojník CIA v utajení s nejvyšší úrovní
Aktuální nasazení: Víceprezidentka výroby a vývoje
Specializace: Boj na blízko, Práce s výbušninami, Obrana proti špionáži, Přímý útok, Ovládání dopravních prostředků v krizových situacích, Utajená komunikace, Vojenské výsadky volným pádem, Bodné a sečné zbraně, Podrobné znalosti likvidace protivníka, Boj bez zbraně, Eliminace hrozby, Průnik do budov, Psychologická manipulace, Podpora a získávání špionážních lidských zdrojů, Průzkum, Přežití v extrémních podmínkách, Polní medicína

TOMB RAIDER 1,2-rozcestník

14. listopadu 2009 v 22:40 | Irmik
Lara Croft: Tomb Raider speciál
tr1

Alexander Veliký, proč byl opravdu veliký?

7. srpna 2009 v 22:00 | Irmik
Kdo to vlastně byl ten Alexandr a proč by měl být tak veliký, jak se o něm píše a vypráví? Pojďme nahlédnout do jeho života, bitev a života jeho rodičů.

"Changeling" skutečný příběh

13. června 2009 v 13:26 | Irmik
Jak zajisté mnoho z Vás ví, film Changeling (Výměna) byl natočen podle skutečného příběhu. Zpracovala jsem nějaké materiály ke skutečnému příběhu, předem se omlouvám za občas krkolomnou češtinu, čtení pro mě bylo velmi náročné a strávila jsem zpracováním tohoto článku dost času. Upozorňuji, že některé části článku jsou až "drastické".

Gia Marie Carangi X Angelina Jolie

13. února 2009 v 22:40 | Irmik
Podobnost některých fotek z filmu "Gia" se skutečnou supermodelkou Giou! Na nápad mě přivedl Nattynax, moc dík. Některé fotky jsou si podobné více, některé míň. Každopádně strávila jsem u toho dnešní odpoledne, hledáním a porovnáváním, tak snad se Vám líbí!

Wanted speciál

30. prosince 2008 v 15:35 | Irmik

Film Wanted je natočen podle komiksu Marka Millara. Co je Bratrstvo? Bratrstvo existuje už několik let proto, aby udrželo svět v rovnováze. Jednoduše řečeno "Zabitím jednoho, zachráníš tisíce." Členové Bratrstva o kódech, jež jim dává utkané vlákno, nepochybují.
Wanted - Fox

1. listopadu 2008 v 17:39 | Irmik

Wanted

Fox

Fox je nejvíce vázaná k Bratrství. Je úplně odhodlaná se mu svěřit. Pokud jde o kódy, nemá vůči nim žádné pochybnosti.
KILL ONE, SAVE A THOUSAND
(Zabití jednoho, zachrání tisíce)
 
 

Reklama